Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Što ste sinoč sanjali

Go down 
+20
IvanaWinxClub
PrashkaPixieLott
Hannić
sirena
Edna
Valentina <3
Petra
Iwaa♥
Katja
Musa_Music
Meriima
AsianMelody
~♥Jelena♥~
Hana=)
UnicaLayla
bluegirl
Aldina_-_.D.L._-_fan
Tanny-chan
Musa.Bloom
Marichuy
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Što ste sinoč sanjali - Page 4 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Što ste sinoč sanjali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što ste sinoč sanjali   Što ste sinoč sanjali - Page 4 Emptysri svi 21, 2014 11:07 am

Sanjala tri sna i sva sam zapamtila za cudo. Ail neka sam sanjala Mark to je bitno :3 po prvi put da sam zapamtila, a po drugi put inace.
Prvi san - jedna iz mog razreda me pitala zasto volim K-Pop a ja umjesto da odgovorim njoj u skoli ja se stvorim kuci i govorim mami i jednoj zeni da volim K-Pop zato sto je korejski lijep i opustajuc jezik o.O wtf? xD odgovor je potpuno drugaciji.
Drugi san - na TV-u se prvo pricalo o nekoj knjizi u kojoj se spominju brojke koje prikazuju koliko je koji izvodjac zaradio i tu su spomenuli EXO o.O a onda su se pojavili GOT7 i oni hodaju nekim hodnikom, sarenim kao skola za najmladje. Sve je obljepljeno djecijim crtezima. I tako oni hodaju i smiju se. I to je sve bilo na Pinku o.O wtf? a moj tata jos sjedio sa mnom i gledao jer zna da volim pa ne zeli da prebaci, a inace on je skoro pa rasista xD
Treci- ja sam na neku nacin dovela Mark-a u svoj grad i sad se moram brinuti o njemu. Tako sam ga povela sa sobom u skolu. Njemu je bilo tesko jer nije imao skim pricati engleski ali inace sa njim su dosla dva starca sa kojima je mogao pricati. I onda ovi iz razreda pitaju me da li je on normalan kad se druzi sa starcima o.O i onda on prestane kad sam mu rekla i ode igrati kosarku na igralistu ispred moje skole. Nakon nekog vremena ja odem do njega i pitam kako je i da li je nasao nekoga s kim ce pricati i s kim ce se druziti i on kaze da jeste. Odjednom dodje neki treci starac i Mark mi ga predstavi a ovaj pocne pricati tecno engleski. Wtf? jos jedan starac koji zna engleski. Ja odem do skole i ovi me opet pitaju isto a ja samo legnem na klupu.Odjednom Mark dodje do mene i pocne me skakiljati i san se zavrsi.
WTF? Sta ja sanjah xD
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 23
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Što ste sinoč sanjali - Page 4 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Što ste sinoč sanjali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što ste sinoč sanjali   Što ste sinoč sanjali - Page 4 Emptypon lip 30, 2014 11:11 pm

hahhahahah OMG xD
ok, bar nisam jedina sa čudnim snovima xD
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Što ste sinoč sanjali - Page 4 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Što ste sinoč sanjali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što ste sinoč sanjali   Što ste sinoč sanjali - Page 4 Emptyuto srp 01, 2014 2:08 pm

To su posve normalni snovi ako uporedimo sa onim sto sam prije sanjala Very Happy

Ali nazalost rijetko sanjam :'( Ako neko zna kako se sanja neka mi javi xD

Koji je tebi najcudniji san koji si sanjala?

[Vrh] Go down
Sponsored content





Što ste sinoč sanjali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što ste sinoč sanjali   Što ste sinoč sanjali - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Što ste sinoč sanjali
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: Off topic time!-
Forum(o)Bir: