Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu

Go down 
+6
jaca-layla
Valentina <3
Tamara
Hana=)
Petra
Katja
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
jaca-layla
Roxy
Roxy
jaca-layla


Female Broj postova : 1077
Age : 24
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 0
Registration date : 03.08.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptyned sij 25, 2009 3:39 pm

mozes ovdje molim te hocu i ja da znam!!!!!
[Vrh] Go down
http://winx-bih.my-free-forum.com
Gost
Gost




Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptyned sij 25, 2009 3:40 pm

da molim te ako neces ti meni reci pm pa cu ja njoj to proslediti
ehehehehe
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptyned sij 25, 2009 3:40 pm

To je lagano vidiš
valjda i ti sada kužiš.. :bounce:


Zadnja promjena: Bloom.Lockette; ned sij 25, 2009 3:42 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
Gost
Gost




Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptyned sij 25, 2009 3:42 pm

Sada I ja Znam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:25 pm

e sad je dosta winx club ti mislis mislim tvrdis da ja pisem ono u profilrima dze si budalo samo da znas ja to neradim a kako znam pise u onoom postu kenchy znam da je neko ko misli da si ti to napisao on napisao i tako da jedini ja mislim da je on napisao i jedini ja za tebe pisem bez onih slova i zato veliki pozdrav za sve
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:29 pm

ma ne to isuse miljane ne to,ti si napisal ono kenu znaš,ono u profilu,da znaš ti ko piše dže si budalo i to,kak tisve uvek krivo svatiš
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:31 pm

ne ne neshvatim ja krivo nego ti si mene okrivila priznaj ajde priznaj ako mi priznas razmislicu o ostanku priznaj :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale:
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:33 pm

ma nisam ja tebe okrivila da ti to pišeš drugima u profila kao ovo:dže si budalo....

nek sam samo rekla da si ti rekel kenu ono u profilu da ti znaš ili misliš da on to svima nama piše u profile
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:34 pm

ajde mi priznaj da si malo sumnjala malo
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:36 pm

ma kolko ti put moram reč,na tebe se nisam ni sijetila isuse ko bi u tebe posumnjal kad imaš dizgrafiju i ovu dis,dis...kak se več kaže,i naj više tolko smajlija stavljat jer bu mi komp začas u grobu(na popravku)
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:37 pm

okej ostajem ali znam da si sumnjala
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:38 pm

e a dal znaš čitat misli?
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:39 pm

da da znam znam kako da ne
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:40 pm

je znaš,ti moš mislit,pa kak onda nisi moje znal pročitat,daj nelaži miljane,ak večp znaš čitat misli onda mi reci kaj upravo zamišljam
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:41 pm

zamisljas kako bi bilo dobro da priznam miljanu


lolic
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptypon sij 26, 2009 11:43 pm

je aha daj miljane nemoj izmišljat

Tema locket

rozlog:off,laganje,i krivljenje druge osobe a nevina je!!
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Aldina_-_.D.L._-_fan
Moderator
Moderator
Aldina_-_.D.L._-_fan


Female Broj postova : 3008
Age : 25
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 01.09.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptyuto sij 27, 2009 3:15 pm

E Miljane ako hoćeš ostani ako nećeš ne moraš!!
Izvinite ako zvucim prestrogo!!
To sam rekla jer sad svi žele ići,pa dajte molim vas,a ti Miljaane izviniali ti hoćeš bez razloga da odeš!!!Odlaziš zato što nisi dobio nagradu!!
Ja za Eminu razumijem što je napravila temu da odlazi!!!Ali to je srećom riješeno a ti hoćeš da odeš zato što ti nisi dobio nikakvu nagradu,pa daj molim te!!!
Još jednom izvinite!!
[Vrh] Go down
http://www.winxclub1.bloger.hr
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptyuto sij 27, 2009 5:38 pm

da kada bi se svi ponašali kao ti
onda nebi bilo članova na forumu
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
Meriima
Roxy
Roxy
Meriima


Female Broj postova : 4402
Age : 25
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Rva8v6
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptyuto sij 27, 2009 6:10 pm

ej ljudi tema je zaključana davno nemojte više pisati ništa Smile
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
Aldina_-_.D.L._-_fan
Moderator
Moderator
Aldina_-_.D.L._-_fan


Female Broj postova : 3008
Age : 25
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 01.09.2008

Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Emptysri sij 28, 2009 2:11 pm

Ok!!!Samo sam napisala svoje mišljenje!!
[Vrh] Go down
http://www.winxclub1.bloger.hr
Sponsored content





Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu   Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Odlaazim ja nisam dobio nikakvu nagradu
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sorry kaj se nisam javila
» vise nisam
» MOLIM VASSSSSS!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Groblje :: Kanta za smeće-
Forum(o)Bir: