Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dosta mi je ovoga......................................

Go down 
+9
Valentina <3
EmaBloom
Katja
Petra
AsianMelody
***Mery***
Elma_Musa
Meriima
~Hana~
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:16 pm

hvala kenane
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:16 pm

Jesi li zadovoljan!
Hajmo sad, hvataj se noge
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:17 pm

are you sick
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:19 pm

1.Učinio si nešto grozno
2.Ja nisam
3.Ja nisam ali sam prije par dana skontala
4.Ja to ne radim
5.Samo obrisati!?To se može no ne možemo to iz glave izbrisati Miljane!!
6.Kao što je Kenan rekao
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:19 pm

Ne pravi se Englez!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:19 pm

TI SE NEPRAVI PEDER
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:21 pm

Haha, znas da cemo te banovati pa malo prostacis prije toga!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:21 pm

Haha, znas da cemo te banovati pa malo prostacis prije toga!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:22 pm

MA DA PAZI JA PROSTACIM PA STA BANUJTE ME BAS ME BRIGA I MA BOLJIH BOOLJIH FORUMA OD OVOG SRANJA
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:24 pm

BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:25 pm

MiljanFloraFan je napisao/la:
Imam Par Pitanja Za Vas
1.Zasto Zasto Mi ne oprostite?
2.Uvek Ste Me Mrzeli Zasto?
3.Uvek Sumnjali U mene!Zasto?
4.Preko Pm Nepodnosljive Poruke!Zasto?
5.I Zasto Sada Napadate Sad je reseno samo to obrisite i gotovo!Zasto?
6.I poslednje Hocu Da Znam!Katja Reci Pravi Razlog Zasto si me proglasila bebom?
7.Tatjana,Priznaj mi da si sumnjala u mene da sam pisao u profile!Zasto?


Odgovarajte mi Bez LJutnje Clanovi Na Prvih 5 pitanja katja sesto a tatjana sedmo
1.Pa zato što si mi ono pisao u proffil i to me uvrijedilo!
2.Ja te nsima mrzila i ne mrzim te ni sad a mozda i tad
3.Nisma ja sumljala ali kada sam saznala šokierala sam se
4.Nisam ti ih slala
5.Ja napadam zato što si mi ono pisao a to me fakat uvrijedilo
6.To je pitanje za Katju
7.To je pitanje za Tatjanu
[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:25 pm

MiljanFloraFan je napisao/la:
Imam Par Pitanja Za Vas
1.Zasto Zasto Mi ne oprostite?
2.Uvek Ste Me Mrzeli Zasto?
3.Uvek Sumnjali U mene!Zasto?
4.Preko Pm Nepodnosljive Poruke!Zasto?
5.I Zasto Sada Napadate Sad je reseno samo to obrisite i gotovo!Zasto?
6.I poslednje Hocu Da Znam!Katja Reci Pravi Razlog Zasto si me proglasila bebom?
7.Tatjana,Priznaj mi da si sumnjala u mene da sam pisao u profile!Zasto?


Odgovarajte mi Bez LJutnje Clanovi Na Prvih 5 pitanja katja sesto a tatjana sedmo

6. Znas pravi razlog! I nemoj sumnjati u moje riječi.jer ja sam ovdje adminica i ne ti..ti si ionako preko svoja 2 accounta dokazao da jesi
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:26 pm

LEPO RECI MILJAN PEDER AJDE SLOBODNO BAS ME BRIGA BANAJ ME AKO HOCES banaj me
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:27 pm

JoJ nemojte se molim vas svađati!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:28 pm

BAN MEEEEEEEEEEEEEEEEE
[Vrh] Go down
EmaBloom
Roxy
Roxy
EmaBloom


Female Broj postova : 606
Age : 25
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 N4jbr9
WinX rpg: : Bella
Reputacija: : 2
Registration date : 03.11.2008

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:31 pm

Flora1000 je napisao/la:
MiljanFloraFan je napisao/la:
Imam Par Pitanja Za Vas
1.Zasto Zasto Mi ne oprostite?
2.Uvek Ste Me Mrzeli Zasto?
3.Uvek Sumnjali U mene!Zasto?
4.Preko Pm Nepodnosljive Poruke!Zasto?
5.I Zasto Sada Napadate Sad je reseno samo to obrisite i gotovo!Zasto?
6.I poslednje Hocu Da Znam!Katja Reci Pravi Razlog Zasto si me proglasila bebom?
7.Tatjana,Priznaj mi da si sumnjala u mene da sam pisao u profile!Zasto?


Odgovarajte mi Bez LJutnje Clanovi Na Prvih 5 pitanja katja sesto a tatjana sedmo
1.Pa zato što si mi ono pisao u proffil i to me uvrijedilo!
2.Ja te nsima mrzila i ne mrzim te ni sad a mozda i tad
3.Nisma ja sumljala ali kada sam saznala šokierala sam se
4.Nisam ti ih slala
5.Ja napadam zato što si mi ono pisao a to me fakat uvrijedilo
6.To je pitanje za Katju
7.To je pitanje za Tatjanu



miljane nisi morao to da pises po profilima!
to je bezobrazuluk! ne mozemo da ti oprostimo a zasto-jednostavno zato!
ovde su admini istrazivali mesec dana a sad ti trazis da ti svi oprostimo! ma daj!
[Vrh] Go down
http://www.winx16.bloger.hr
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:32 pm

CEKAM TRENUTAK BANA KAD ME PROGLASITE KORISNIK KOJI JE BAN JE MILJAN JOJ KAKO CEKAM TREN
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:37 pm

Kao prvo ne proširuj forum,kao drugo,ako želiš da te admini banaju,i da ne dolaziš na forum,poštedi se i prestani dolaziti na forum sam po svojoj volji,i kao treće,ne izigravaj neku žrtvu
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:38 pm

jao ja sam zrtva ubite meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ajde e bas cu da prosirujem forummmmmmmmmmm
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:45 pm

A ja ću to baš obrisati!!
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:47 pm

Nadam se da sam vam bar malo pomogao da nadjemo krivca
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:48 pm

Hvala Kenchy!
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Elma_Musa
Roxy
Roxy
Elma_Musa


Female Broj postova : 910
Lokacija : Bih Velika Kladuša
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 10f87cy
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:48 pm

*Winx-Dreams* je napisao/la:
A ja ću to baš obrisati!!
HAHA!!JADAN TI NITKO I NIŠTA
P.S. SORY AKO SAM SE RUŽNO IZRAZILA lol!
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:51 pm

:confused: Kome ti govoriš?
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Elma_Musa
Roxy
Roxy
Elma_Musa


Female Broj postova : 910
Lokacija : Bih Velika Kladuša
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 10f87cy
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Emptypon ožu 09, 2009 9:53 pm

PA MILJANUU!!NE TEBI TI SI MI PRIJATELJICA!
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
Sponsored content





Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Dosta mi je ovoga......................................
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Na koje druge forume najredovnije dolazite osim ovoga??
» dosta mi je...
» odlazim dosta mi je!!!!!
» E sad mi vas je stvarno dosta...
» ovog mi je stvarno dosta

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: O forumu :: Novosti-
Forum(o)Bir: