Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prince of Persia 1

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 4:23 pm

Prva Prince of Persia igrica napravljena 1990 godine, ali je jako dobra! To je PRINCE OF PERSIA 1 ili ti ga Princ Perzije 1! Ako niste igrali, tu se radi o princu koji prolazi jaaaaako teske nivoe(ima ih 12) da bi spasio princezu koju je zarobio zloglazni Jafar! Mozda vam sad izgleda lako, ali niste sve culi do kraja... Za 60 minuta moras preci 12 preteskih levela! Prepreke princu su:

-Strasne sluge Jafara s kojima se boris(mac pokupis u 1 levelu) i kroz svaki nivo oni postaju sve jaci!
-Rupe i ploce koje spadaju i ubijaju princa
-Siljci
-Ova prepreka se sastoji od dva dijela od metala! Gornji i donji dio ali oni imaju siljate zube i ako stanes izmedju njih.. Oni se svake sekunde otvaraju i zatvaraju i kada uhvatis priliku preskocis ih
-Tvoja sjenka(nju moras napraviti da bi presao ako se ne varam 4. nivo). Ali nju nikada ne mozes uhvatiti, ona ti otezava igru!

Ima jos prepreka, ali da ne nabrajam!
Ja ovu igru nazalost nisam uspio preci ali neki moji prijatelji jesu
Moj rekord je 10 level i isteklo mi vrijeme!
Ja ovu igricu igram odkad znam za sebe i volim da je igram zato jer je to igrica koju ja igram od malena iako nisam uspio da je predjem. Ovaj moj 10 nivo je skroz OK jer je igrica jaaaaaaaako teska!
Cuo sam da se u 12. levelu boris protiv Jafara igricu si presao, samo jos trebas da otrcis po princezu i zagrlis je! To je tako romanticno! Grafika nije extra ali to je 1990. Ja cu biti uporan i nadam se jednom preci igru. Evo slikica

Prince of Persia 1 Prince_of_persia%5Bscreenshot%5Dlvl1

Ovo je na pocetku

Prince of Persia 1 Prince%20of%20Persia_1

Na ovome nivou u posljednje vrijeme zapinjem(8. nivo)

Prince of Persia 1 Prince-of-persia-xbla-1

Super igrica, mozda mali stara i teska za preci

Prince of Persia 1 Prince%20of%20Persia_3

Evo ovdje je princ izgubio i ovdje se dobro vide ove ZDERALICE!

Prince of Persia 1 Prince%20of%20Persia_7

Tu je i zla sjenka!

Prince of Persia 1 Prince%20of%20Persia_4

Evo ovo je na kraju

Igrate li????
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Prince of Persia 1 Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 4:30 pm

Imaš li link?
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
PrashkaPixieLott
Moderator
Moderator
PrashkaPixieLott


Female Broj postova : 2240
Age : 26
Naj winx: : Prince of Persia 1 N4jbr9
WinX rpg: : ~Salina~
Reputacija: : 24
Registration date : 19.12.2008

Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 5:35 pm

Ja imam tu igricu na cdu ali nisam znala da je to ta igrica
[Vrh] Go down
http://bratz-girls.forumotion.net
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 8:36 pm

Evo ja sad igrao i dosao do 8. levela i ne mogu nikako da ga predjem! Sad
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Prince of Persia 1 Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 8:52 pm

možete mi dati link?
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 9:00 pm

Evo ali leveli su jako teski
Ja to igram odkad znam za sebe i jos je nisam presao!

http://www.abandonia.com/en/downloadgame/10

Uzivaj!
Meni je to malo... ti to prvi put igras a ja sam 1 i 2 level 1 000 000 puta presao, al ok, nikad nije kasno!
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 9:18 pm

Ja sam to imala na cd-u
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 9:35 pm

Ja sam to našla na netu,dosadna je malo
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Prince of Persia 1 Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 9:37 pm

Ja to imam na mobitelu i došla sam do negdje 4
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyuto ožu 24, 2009 11:21 pm

Idem ponovo jurisati na pobjedu! Pozelite mi srecu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptysri ožu 25, 2009 11:13 am

Aj
Prince of Persia 1 371856
Sam pazii
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptysri ožu 25, 2009 1:22 pm

Ah... Sad dosao pred kraj 5. nivoa i moja zurba me natjera da 100 puta ponovim taj nivo i na kraju odustao! Tamo gdje trebam da skocim, sapletem se i padnem(poginem), a vrijeme ide ko ludo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 2:17 pm

Jooooooojjjj.... Evo sad je prelazim i dosao sam do 11 levela i ostalo mi je jos 30-tak minuta, a nivoa ima 12! Osjecam da cu naaaaapokon i nakon dugog vjezbanja i mucenja pobijediti! Ovo mi se nikad nije desilo i nikad nisam bio dosao do 11 levela! Samo sam sad malo zavirio na internet da vidim kako ide 11 level da se ne zbunim! Jessssssssss
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 3:06 pm

Evo me na kraju igrice, borim se protiv onoga glavnog sto je zarobio princezu ali nikako da ga pobjedim!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 3:18 pm

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssss!
Ubio sam Jaffara i oslobodio princezu! Jessssssss!
Ovo igram od malena i nikad je nisam uspio preci ali evo sad jesam! Uvijek sam razmisljao kako je to na kraju i evo sad vidim! Bravo ja Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 3:22 pm

Bravoooooooooo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 3:31 pm

Sad u 12 nivou ti dolazi sjenka koja te oponasa i kada ti izvadis mac i ona izvadi ako je ti udaris ti ces izgubiti zivot jer je to tvoja sjenka! Samo trebas ostaviti mac i krenuti prema njoj, i ona ce prema tebi i uci ce u tebe! Onda jos nesto moras preci i dolazi borba!

Prince of Persia 1 34ybp1w

Evo, kada predjes ovo zaokruzeno, ono ce se srusiti! Onda se boris s Jaffarom i ako te on stjera do te rupe i ako ti padnes, moras ponovo prelazit taj nivo! Tako je on mene maloprije jedno 5-6 puta dok ga ja nisam pobijedio! Ali se tesko sa njim boriti jer kad krenes da ga udaris macem on se odbrani i digne mac gore(on hoce tebe da udari) to se sve desi u sekundi tako da moras biti jako brz u pritiskanju tipke Shift, strelice lijevo i strelice gore(da se odbranis) Kada ga pobijedis onda kao da nesto zasijeva i nas Princ ostavi mac i krene prema vratima gdje je princeza! Onda malo trcis, ali pazis da ne padnes jer bi morao sve ponovo! Onda dodjes do princezine sobe(gdje je zatocena) i zagrlis je! A tu dodje i mis kojeg je princeza poslala da u 8 nivou princu otvori vrata jer su se ona zatvorila..Meni je kada sam pobijedio Jaffara bilo ostalo jos 5 minuta! Da su mi one istekle, morao bi ponovo prelazit ovu tesku igru!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 3:34 pm

Prince of Persia 1 2w6t4wx

Ovo je uvod u igru, znaci Jaffar je zarobio princezu i postavio joj sat!
Sinoc kada sam igrao, isteklo mi je vrijeme i kada mi je isteklo, samo je prikazalo onu sobu gdje je princeza zarobljena i u sobi pjescani sat koji je otkucao 60 minuta, ali princeze nije bilo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 3:36 pm

Weeeeeeeeeee are the champions!

lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 3:40 pm

Hvala ti **Winx Fan**
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Emptyčet ožu 26, 2009 4:19 pm

Bravo!!
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Sponsored content





Prince of Persia 1 Empty
PostajNaslov: Re: Prince of Persia 1   Prince of Persia 1 Empty

[Vrh] Go down
 
Prince of Persia 1
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: igrice-
Forum(o)Bir: