Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~

Go down 
+7
Marichuy
Valentina <3
eminad
bluegirl
RoCk StAr
AsianMelody
Katja
11 posters
Autor/icaPoruka
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptypon svi 25, 2009 10:51 pm

Kako je nastao ovaj forum?? E, pa počelo je to ovako kada sam ja još početnik u internetu zavoljela winxice. Šetala sam po mnogim eng. winx forumima
i pratila sam ih došla sam na ideju kako da bih upoznala ljude iz Hrvatske koji vole winx mogla napravatii forum s Jelenom(koja je onda bila 50% winx fan tongue ) . I kada sam stvorila forum dizzajn je bio žuti s bannerom na kojem su bile Musa i Layla iz 3. sezone...Prvi korisnice su bile: frufru,Jelena i Hana...nakon toga one su zaboravile svoj password pa smo im izbrisali akaunt... nekoliko mjeseci googlanja svih mogućih win stranica tamo sam rekmariala svoj forum...opet nakon toga priključila se ana3 i w.s.c.a ..ako se pitate zašto je on bio banan.hmm..kako da vam to objasnim(pitajte bolje Hanu lol! ). Prve korisnce koju su same naletjele na forum su : Flora i Layla..takozvane "legendarne" (šalim se) korisnici nakon jih počelo se skupljati više winx fanova koje sam skupila reklamiranjem npr. Emina,Merima,Kenchy..(i ostali mislim nemojte su uvrjediti ako vas ne na brojim ne sjećam se svega!!). Emina je bila jedan od najvažnijih ljudi..ona je većinom reklamirala forum
i tako smo dobili većinu članova + one koje je samo dovukla na forum. Nakon toga forum je postao još više popularan i došlo je još više članova.
Jedan od najvećih svađa na forumu bila je između admina kada je Tatjana postala admin nakon toga mislila sam da će biti gotovo s forumom...no ipak nije bilo tako sve se sredilo i na kraju je i Emina postala admin i ubrzo nakon toga i Merima...
Sada će mo se prvo vratiti na pravila foruma.tu smo imali najviše problema..sjećate li se kakda ste morali pisati najmanje 2 riječi u postu??
Kada je postojalo to pravilo skoro nitko ga nije poštovao i Jelena je napravila pravilo od 5 postova..uff se sjećate toga??
To je tzk. razdoblje "BANANJA" bilo je toliko članova koji to nisu poštovali da je u jednom tjednu bilo nakupljeno oko 5 banannih korisnika...
ali i to je prišlo kraju jer smo se odlučili za ova sadašnja pravila...
ima još puno toga o ovome forumu ali kada bi se svega sjetila explodirala bi mi glava...
Uglavnom hvala svima koji su se regali na ovaj forum jer nikad si nebi mogla zamisliti da iz jedne male ideju o forumu mogao nastati jedan od najpopularnijih hrvatskih winx foruma koji je većinom mješani winx forum ...ali to nije važno jer ipak sve što je ovaj forum prošao ...
je bilo stvarno zabavno!
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptypon svi 25, 2009 11:01 pm

Wow dobra istorija i dobro pamćenje

čestitam ti katja!!!!
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptypon svi 25, 2009 11:05 pm

Hvala..namučila sam se za text..
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Gost
Gost




Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptypon svi 25, 2009 11:40 pm

Jao kad se sjetim, raspust. Bio ja kod tetke u Sarajevu i ja se vratio i zazelio se neta. Reko da malo potrazim i o ovim Winxicama, imal sta. Onda naidjoh na ovaj. Djelovao mi je privlacno pa sam se registrovao, a onda onaj zuti dizz... Nije bilo puno clanova, oko petnaestak i vecinom su svi bili na moru. Prvu dobrodoslicu mi je cini mi se pozeljela Katja (ispravite me ako grijesim). A onda kad se raja vratila s mora i oni su (Emina, Hana, Merima i ostali)
Nisam odmah mogao znati kako disete pa sam otvarao onih 1 000 000 tema (ako se neki sjecaju). Onda je nastao rat sa Hanom. Dugo je trajalo... Dalje da ne pricam..... lol!


Zadnja promjena: Kenchy_Scouser98_Flora; uto svi 26, 2009 5:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
RoCk StAr
Moderator
Moderator
RoCk StAr


Female Broj postova : 1658
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina -Sarajevo
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
WinX rpg: : Dulce Maria
Reputacija: : 17
Registration date : 26.02.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 1:03 pm

Hhehe..baš dobra historija Katja..
Evo kako sam ja saznala za forum!

DOŠLA SAM JA KUĆI SA VANA I ODOH JA NA NET.I JA NEŠTO ISTRAŽOVALA O WINXICAMA I NAĐEM OVAJ FORUM.BANNER JE BIO TAKO SLADAK BIO JE CRVENI SA BLOOM I SKY I REKLA SAM SI IDEM SE REGATI NA OVAJ FORUM..I TAKO..JE SVE KRENULO...
[Vrh] Go down
http://rbdfanforever.blogger.ba
bluegirl
Moderator
Moderator
bluegirl


Female Broj postova : 2003
Age : 24
Lokacija : Afrika
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Rva8v6
Reputacija: : 20
Registration date : 29.03.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 4:31 pm

Super Katja! Stvarno si super ispričala kako je forum nastao! Ja sam ovako došla na forum:

Prije sam stalno bila po nekim forumima gdje su svi stariji od mene (14, 15 god) onda mi je već dosadno bilo se družiti s njima. I tako se zamislim, ako nađem neki forum o nekim crtićima sigurno će se naći barem jedan član koji je moj ''vršnjak''. I tako ja napišem WInx forum. Kliknem na prvi rezultat-winx cro forum i odma se, naravno registriram. I tako je sve započelo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 5:44 pm

Dobar text..
ja sam se regala ovako:
Kad sam bila mala stalno sam lutala po netu i često sam vidjela ovaj forum.Kad sam se regala na Valentinin forum zaključila sam da mogu i na ovaj.Tako je to išlo i bla bla bla xD
[Vrh] Go down
eminad
Admin Flora
Admin Flora
eminad


Female Broj postova : 3352
Age : 28
Lokacija : BiH-Tuzla
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora, Stormy, Helia i Licelium
Reputacija: : 24
Registration date : 09.07.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 7:03 pm

Ja sam kako znate imala svoj blog o winx
Jednog dana kad sam čitala komentare katja je tražila da se regam na forum
Onda sam došla i nisam ništa kontala
tek kasnije sam skontala šta i kako Razz
onda sam se s katjom dobro sprijateljila i evo me sad gdje jesam Very Happy
[Vrh] Go down
http://winxclub-super-power.bloger.hr
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 7:20 pm

da..sve je bilo tako brzo..
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 8:24 pm

Evo ja sam ovako naišla na forum:

Na drugom kompjuteru sam tražila neke winx slike i pretraživanja su me dovela na ovaj forum gde je pisalo Winx download i onda sam ja tamo istraživala skupljala slikice xD
onda pošto na onaj komp nisam imala moj folder prepisala sam adresu i otišla na drugi komp.
Dok sam sve slikice pokupila htela sam malo razgledati forum i onda sam se odlučila regati.
A inače moj prvi winx forum je bio Winx 3D Tatjanin forum
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 8:25 pm

I još nešto! Imao je zeleni dizz!
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 8:29 pm

Meni je ovaj forum oduvijek bio lijep,lijepo si opisala prve korake foruma Katja,ja sam se
regala na forum tako što sam gledala neke slike o winx-u nakon što mi je prijateljica objasnila kaj je winx,nađem ja na google-u neku sliku gdje piše winx cro forum,tada je forum bio sive boje i na banneru je bila layla u transformaciji i bloom u trans. s vještičjim šeširom!Ja prvo nisam znala kaj je forum,pa sam ga nekoliko dana pratila kao gost,i onda sam se jednog dana regala!
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 8:40 pm

wow...tako je lijepo čiti kako su se svi okupili!
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 8:53 pm

da blago tebi katja tebi se želja ispunila Crying or Very sad Very Happy namestila si najpopularniji winx hrvatski forum
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Marichuy
Moderator
Moderator



Female Broj postova : 1657
Age : 27
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Zn3689
WinX rpg: : Rosita
Reputacija: : 7
Registration date : 14.10.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyuto svi 26, 2009 8:58 pm

Ja sam ovako došla na forum:

Ja sam na blogeru tražila winx blogove u onoj tražilici.I našla vam ja jedan winx blog koji se zval "forawinx" i tam vam vidla linkove.I ja tak glupa pomislim da su to sve engleski forumi i da bezveze trošim vrijeme.I tako ja taj blog pratila nekoliko mjeseci.Prošlo vam je negdje 3-4 mjeseca i ja odlučim poklikat te linkove.I onda naletila u jednom linku na ovaj forum.I naravno onda sam se regala.............
[Vrh] Go down
~♥Jelena♥~
Layla admin
Layla admin
~♥Jelena♥~


Female Broj postova : 3523
Age : 26
Lokacija : Hrvatska
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Rva8v6
WinX rpg: : Kaj je to???
Reputacija: : 4
Registration date : 24.05.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptysri svi 27, 2009 11:01 am

Svega sam se sjetila! I love you
[Vrh] Go down
Http://winxcroatiaforum.77forum.com
Gost
Gost




Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptysri svi 27, 2009 11:27 am

Brzo ce godina od kako sam ovdje
[Vrh] Go down
~♥Jelena♥~
Layla admin
Layla admin
~♥Jelena♥~


Female Broj postova : 3523
Age : 26
Lokacija : Hrvatska
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Rva8v6
WinX rpg: : Kaj je to???
Reputacija: : 4
Registration date : 24.05.2008

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptysri svi 27, 2009 4:12 pm

Oh,ja sam tu već 1 godinu dana!
[Vrh] Go down
Http://winxcroatiaforum.77forum.com
bluegirl
Moderator
Moderator
bluegirl


Female Broj postova : 2003
Age : 24
Lokacija : Afrika
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Rva8v6
Reputacija: : 20
Registration date : 29.03.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptysri svi 27, 2009 5:04 pm

Jelena_Beyonce je napisao/la:
Oh,ja sam tu već 1 godinu dana!

Ti si ovdje 1 godinu i 3 dana.... SuPeR!
[Vrh] Go down
Bloom_Musa
Layla
Layla
Bloom_Musa


Female Broj postova : 291
Age : 24
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Ta5xmt
WinX rpg: : Kyra
Reputacija: : 1
Registration date : 24.01.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyčet svi 28, 2009 3:59 pm

Ja sam ovak došla na forum:

Upoznala sam se sa Nelom i ona mi je pokazala ovaj forum i ja sam se oduševila, ali nisam si zapisala link...i tako prošlo mnogo vremena i ja molila Nelu link, ali ona je meni rekla da se ne regam jer ja neznam niš o winxicama ja sam joj onda rekla da želim naučiti.......i ja nogdjo oko Božića i Nove godine ja otvorila link i regala se, a kad sam Neli rekla ona je poludjela i rekla: da jesam ja normalna da kako sam se mogla regat da ja neznam niš o winx, ali ja sam joj opet rekla: želim naučit i onda je popustila jer bi bilo glupo da odmah kažem da odlazim.

Tako sam ja došla na ovaj forum!!!
[Vrh] Go down
Elma_Musa
Roxy
Roxy
Elma_Musa


Female Broj postova : 910
Lokacija : Bih Velika Kladuša
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ 10f87cy
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyčet svi 28, 2009 9:21 pm

Super katija!imaš jako dobro pamćenje! pljesak pljesak pljesak pljesak
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
Bloom.Roxy
Tecna
Tecna
Bloom.Roxy


Female Broj postova : 223
Age : 26
Lokacija : kg
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ N4jbr9
Reputacija: : -7
Registration date : 16.03.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyčet svi 28, 2009 9:37 pm

Adelisa-Dulce-fan-RBD je napisao/la:
Hhehe..baš dobra historija Katja..
Evo kako sam ja saznala za forum!

DOŠLA SAM JA KUĆI SA VANA I ODOH JA NA NET.I JA NEŠTO ISTRAŽOVALA O WINXICAMA I NAĐEM OVAJ FORUM.BANNER JE BIO TAKO SLADAK BIO JE CRVENI SA BLOOM I SKY I REKLA SAM SI IDEM SE REGATI NA OVAJ FORUM..I TAKO..JE SVE KRENULO...
[Vrh] Go down
http://www.mojpas.1forum.biz
Elma_Musa
Roxy
Roxy
Elma_Musa


Female Broj postova : 910
Lokacija : Bih Velika Kladuša
Naj winx: : Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ 10f87cy
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Emptyčet svi 28, 2009 9:42 pm

a mene je selma dovela ovamo ona je kad god dođe kod mene išla na winx cro a ja sam isto pokušavala da sse regam ali neznam tzašto mi nije uspjevalo i ja sam jenom nešto čačkala pa se regala sutra mi selma kaže pa zar si se ti to regala na winx cro a reko neznam vidjeću pa sam nakraju došla i jako sam sretna što sam tu....
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
Sponsored content





Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty
PostajNaslov: Re: Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~   Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~ Empty

[Vrh] Go down
 
Kako je nastao ovaj forum ~memorijalna tema~
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kaj je ovaj forum toliko popularan?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: O forumu :: Prijedlozi i kommentari-
Forum(o)Bir: