Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PREMINUO MICHAEL JACKSON

Go down 
+9
Elma_Musa
Katja
E~M~I~N~A
bluegirl
Iwaa♥
Valentina <3
Meriima
Dzenis_Love_Winx
emogirL
13 posters
Go to page : 1, 2  Next

jEli VAM Zao
da
PREMINUO MICHAEL JACKSON Vote_lcap100%PREMINUO MICHAEL JACKSON Vote_rcap
 100% [ 11 ]
ne
PREMINUO MICHAEL JACKSON Vote_lcap0%PREMINUO MICHAEL JACKSON Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 11
 

Autor/icaPoruka
emogirL
Tecna
Tecna
emogirL


Female Broj postova : 248
Age : 27
Lokacija : Izgubljeni snovi....
Reputacija: : 0
Registration date : 27.04.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 10:25 am

List "Los Angeles times" (LAT) je javio, citirajući izvore u upravi grada i policije, da je pop zvijezda Michael Jackson preminuo u 50. godini života.

List je na svojoj internet stranici naveo da su ljekari u četvrtak poslije podne po lokalnom vremenu proglasili Jacksona mrtvim pošto je u bolnicu dovezen u dubokoj komi.

Ranije u toku dana bolnička služba je Jacksona našla u njegovom domu u besvjesnom stanju, prethodno je javio LAT.... Opširnije

Neki američki mediji naveli su da je pjevač doživio srčani udar.

Los Angeles times je prenio da su bolničari izveli reanimaciju na licu mjesta pošto Jackson nije disao, prije nego što su ga prebacili u bolnicu u Los Angelesu, javio je Reuters.

Portparol slavnog pjevača nije dostupan za komentar.

Jackson (50) je trebalo da 13. jula u Londonu počne seriju povratničkih koncerata, koji bi trajali do marta 2010.

Proteklih godina bilo je određenih strahovanja u vezi Jacksonovog zdravljahttp://celebrity-blogger.com/images/michael-jackson-is-madman.jpg
[Vrh] Go down
emogirL
Tecna
Tecna
emogirL


Female Broj postova : 248
Age : 27
Lokacija : Izgubljeni snovi....
Reputacija: : 0
Registration date : 27.04.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: ehh bas mi je zao   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 10:32 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 10:34 am

Pa sinoć ja kad sam legao spavati, tamo poslije 12 i upalio ja TV i listam kanale kad na CNN-u vidim u desnom dijelu ekrana voditeljicu i ispod njegova slika, al pošto ja brzo listam kanale nisam uspio vidjeti o čemu je riječ
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 10:35 am

Iako nisam slušao njegove pjesme, niti me pretjerano zanimao žao mi je.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 10:36 am

Rest In Peace
[Vrh] Go down
emogirL
Tecna
Tecna
emogirL


Female Broj postova : 248
Age : 27
Lokacija : Izgubljeni snovi....
Reputacija: : 0
Registration date : 27.04.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 11:13 am

ya ya i imao je prave pjesme...ipak je on pop kralj svjetski..i rano je umro 50 godina?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 11:25 am

Pa dobro, nakon onoliko operacija znalo se da neće preko pedesete
[Vrh] Go down
emogirL
Tecna
Tecna
emogirL


Female Broj postova : 248
Age : 27
Lokacija : Izgubljeni snovi....
Reputacija: : 0
Registration date : 27.04.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 11:27 am

istopilo ga sunce XD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 1:12 pm

lol
ja nikad čula za njega o.O
al ipak,žao mi je :/
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 5:04 pm

R.I.P. - Lik je imao bezbroj skandala i svega toga,u nekom smislu po mom misljenju njega su unistili paparaci i ostali novinari,koji danas unistavaju i ostale (nazovimo ih tako) zvijezde poput britni,paparaci kojima je glavno da na naslovnici dobiju sliku patrika svejzija sa 46kg oboljelog od raka,da dobiju sliku dzeksona za flasterom na nosu,da prikazu lose obucenu kravetinu hilton,da napisu kako je chris brown pretukao rihannu itd itd. te da tako zarade fucking money za njihovo fucking novinarstvo...Naravno,zivot u holivudu slavni znaju i pokusavaju se priviknuti na to,ali neki to jednostavno ne mogu,problem je sto danas svako moze izmisliti sta hoce i prosiriti to...dzekson se mozda nikad nije navikao na slavu i to,mozda je mijenjao boju koze,a mozda je kao sto neki kazu imao neku bolest Viltigo (kako li vec) gubitka pigmenta,al je stvar da ga je citav svijet gledao kao covjeka koji ne zeli da bude crnac..bio je obiljezen time i onim skandalima oko zlostavljanja djece...to se na kraju ispostavilo kao neistina,ali je ostao tako oblijezen..imao je operacija plastacnih...pa sta ? neka je...njegova stvar,to cini za svoje zadovoljstvo,zasto da mene bude za to briga ?? Ljudi su zaboravili cijeniti njega kao pjevaca zbog cega je i postao kralj popa,zaboravili su da se bave njegovom muzikom...tako je i sa ostalim zvijezdama,ljudi se previse bave njihovim privatnostima umjesto da se bave onim zbog cega su i postali slavni...kad ovako gledam...bolje zivjet kao obicni smrtnik,imati normalan zivot nego da zivis u holivudu imas milione,vile,kule i sta ja znam sta vec..a da ti se zivot vuce po stranicama novina,da ljudi bolje znaju tvoj zivot od tebe,da se odajes alkoholu i drogi,da dozivljavas nervne slomove....
[Vrh] Go down
emogirL
Tecna
Tecna
emogirL


Female Broj postova : 248
Age : 27
Lokacija : Izgubljeni snovi....
Reputacija: : 0
Registration date : 27.04.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 5:22 pm

suuuuuuuuper text sada bas gledam ljudi na facebooku pisu umro jos jedan pedofil?!
on je bio pop zvjezda on nije bio pedofil.To nikad nije dokazano.Niko se nepita kako je sad njegovoj djeci,koliko oni pate.On je njih nnajvise volio.A oni su morali nositi maske zbog pokvarenih paparazzija.Ja bih crkla da mi umre otac.Ipak su oni njegova krv.Mislim kako god
oni osudjivali michaela,on i njegova djeca su jedini znali istinu za pedofila i te gluposti.Stvarno su neki ljudi pokvareni i ett
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 5:30 pm

I on je bio veliki humanista
Pomogao je i djeci Bosne 1992. godine tako što je donirao 2 000 000 € i poslao 30 000 pari cipela, školskog pribora i još puno toga....
[Vrh] Go down
Dzenis_Love_Winx
Tecna
Tecna
Dzenis_Love_Winx


Male Broj postova : 244
Age : 29
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON N4jbr9
Reputacija: : 7
Registration date : 17.06.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 5:34 pm

Ajoj! Nisam ni znao Sad
[Vrh] Go down
emogirL
Tecna
Tecna
emogirL


Female Broj postova : 248
Age : 27
Lokacija : Izgubljeni snovi....
Reputacija: : 0
Registration date : 27.04.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypet lip 26, 2009 11:19 pm

vidis ...i oni njega osudjuju???ma nasii ljudi samo gledaju losu stranu,niko negleda sta je on dobro uciniio,bio je jedan od najvecih humanista na svijetu!!
[Vrh] Go down
Meriima
Roxy
Roxy
Meriima


Female Broj postova : 4402
Age : 25
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON Rva8v6
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysub lip 27, 2009 11:28 am

Ja sam čula od moje mame da je htjeo da bude crnac i uradio je operaciju za crnca. I onda je htjeo da mu nos urake kao kod crnaca. Prva plastična nije uspjela, kao i druga. I onda treći put mu se NOS POČEO RASPADATI!!! I morali su mu staviti i nekakvu plastiku kako bi MOGAO DISATI i morali su mu stavit željezo na nos kako mu se ne bi raspao nos. I tako je hodao ulicom...ccc...I tako mu se i srce počelo raspadati...
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysub lip 27, 2009 11:29 am

On nije želio bti crnac,nego bijelac
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Iwaa♥
Roxy
Roxy
Iwaa♥


Female Broj postova : 1212
Age : 24
Lokacija : srbija (grocka)
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON Ta5xmt
Reputacija: : -1
Registration date : 20.01.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysub lip 27, 2009 11:32 am

BIHRED98_Flora je napisao/la:
Iako nisam slušao njegove pjesme, niti me pretjerano zanimao žao mi je.
[Vrh] Go down
Meriima
Roxy
Roxy
Meriima


Female Broj postova : 4402
Age : 25
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON Rva8v6
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysub lip 27, 2009 11:40 am

Valentina❤Smoki je napisao/la:
On nije želio bti crnac,nego bijelac

Ma ja tu se uvijek zbunim! Wink
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
bluegirl
Moderator
Moderator
bluegirl


Female Broj postova : 2003
Age : 24
Lokacija : Afrika
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON Rva8v6
Reputacija: : 20
Registration date : 29.03.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysub lip 27, 2009 4:08 pm

Ma nezz, po meni se glupo ponaša..onak izbjeljiva si lice, išao je na preko 80 {il kolko već} operacija..al ipak, žao mi je svakog čovjeka pa tako da i njega..
[Vrh] Go down
E~M~I~N~A
Roxy
Roxy
E~M~I~N~A


Female Broj postova : 600
Age : 28
Lokacija : BOSNA I HERCEGOVINA
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON 2ns8k95
Reputacija: : 32
Registration date : 25.01.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysub lip 27, 2009 5:32 pm

hmm ja sam cula da je jedno vrijeme htio biti musliman
[Vrh] Go down
http://cool-winx.webs.com/
emogirL
Tecna
Tecna
emogirL


Female Broj postova : 248
Age : 27
Lokacija : Izgubljeni snovi....
Reputacija: : 0
Registration date : 27.04.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptypon lip 29, 2009 1:10 am

DA i presao je u muslimane...a najgore mi je kad neko pise rikno michael jackson,teska mu zemlja...to me tak pogodi u srce...nezz kako ljudi mogu biti tak bezosjecajni
[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysri srp 01, 2009 9:58 am

Ja sam čula za njega...žal mi je makar sam sve spotove na MTV-u ujutro već sto put pregledala i u novinama svaki dan nešto o njemu...
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Elma_Musa
Roxy
Roxy
Elma_Musa


Female Broj postova : 910
Lokacija : Bih Velika Kladuša
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON 10f87cy
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysri srp 01, 2009 10:21 am

BIHRED98_Flora je napisao/la:
Iako nisam slušao njegove pjesme, niti me pretjerano zanimao žao mi je.

da i meni je žao a nisam slušala njegove pjesme,niti me je zanimaooo........ŽAO MI JE!
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptysri srp 01, 2009 3:26 pm

Da čula sam i meni je žao,mada nisam bila neki fan
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : PREMINUO MICHAEL JACKSON 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Emptyčet srp 02, 2009 1:35 pm

Ja sam bila veliki fan i zao mi je hocu da umrem koliko mi je zao
[Vrh] Go down
Sponsored content





PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty
PostajNaslov: Re: PREMINUO MICHAEL JACKSON   PREMINUO MICHAEL JACKSON Empty

[Vrh] Go down
 
PREMINUO MICHAEL JACKSON
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: Muzika-
Forum(o)Bir: