Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =) (My anime list)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Empty
PostajNaslov: Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =) (My anime list)   Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Emptypon kol 03, 2009 5:31 pm

My anime list ili skraćeno MAL je super stranica i za anime fanove a isto tako i za manga fanove.
Na njoj je moguće napraviti svoj kor. račun i napraviti listu anime-a koje gledati i na kojoj ste upravo epizodi,možete svoje anime-e i strpati u par kategorija ko npr. One koje sad gledate(Watching),one koje ste odbacili(Dropped),one koje mislite pogledati(Plan to watch),i one koje ćete gledati malo kasnije(On-Hold..Isto vrijedi i za mange samo što one imaju Volumene(brojevi) i Chaptere(Poglavlja)pa će te isto moći razgovarati s drugim anime/manga fanovima i napraviti listu naj anime/manga likova,napisati nešto o sebi,voditi blog,pisati po forumu,gledati anime/manga prijedloge i još hrpuu toga...

Naravno da M.A.L. nisam ja napravila jer je to jedna velika stranica,ali ju obožavam i rijetko koga uopće nađem da je iz Hrvatske pa ga stalno reklamiram i čekam dok se nego registrira..pa evo vam link: http://myanimelist.net/

P.S. ak me hoćete dodat ko frenda ja sam Katja-chan
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
E~M~I~N~A
Roxy
Roxy
E~M~I~N~A


Female Broj postova : 600
Age : 28
Lokacija : BOSNA I HERCEGOVINA
Naj winx: : Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) 2ns8k95
Reputacija: : 32
Registration date : 25.01.2009

Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Empty
PostajNaslov: Re: Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =) (My anime list)   Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Emptypon kol 03, 2009 5:46 pm

ja sam prije gledala anime mnoge anime ali sad kad kad mi se sateliska pokvarila negleedam vise i zato nebi se regala da me nebi bilo svuda
[Vrh] Go down
http://cool-winx.webs.com/
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Empty
PostajNaslov: Re: Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =) (My anime list)   Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Emptypon kol 03, 2009 6:13 pm

Katja je napisao/la:
My anime list ili skraćeno MAL je super stranica i za anime fanove a isto tako i za manga fanove.
Na njoj je moguće napraviti svoj kor. račun i napraviti listu anime-a koje gledati i na kojoj ste upravo epizodi,možete svoje anime-e i strpati u par kategorija ko npr. One koje sad gledate(Watching),one koje ste odbacili(Dropped),one koje mislite pogledati(Plan to watch),i one koje ćete gledati malo kasnije(On-Hold..Isto vrijedi i za mange samo što one imaju Volumene(brojevi) i Chaptere(Poglavlja)pa će te isto moći razgovarati s drugim anime/manga fanovima i napraviti listu naj anime/manga likova,napisati nešto o sebi,voditi blog,pisati po forumu,gledati anime/manga prijedloge i još hrpuu toga...

Naravno da M.A.L. nisam ja napravila jer je to jedna velika stranica,ali ju obožavam i rijetko koga uopće nađem da je iz Hrvatske pa ga stalno reklamiram i čekam dok se nego registrira..pa evo vam link: http://myanimelist.net/

P.S. ak me hoćete dodat ko frenda ja sam Katja-chan

wow vrlo rado ali kasnije...=)
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Marichuy
Moderator
Moderator



Female Broj postova : 1657
Age : 27
Naj winx: : Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Zn3689
WinX rpg: : Rosita
Reputacija: : 7
Registration date : 14.10.2008

Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Empty
PostajNaslov: Re: Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =) (My anime list)   Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Emptypon kol 03, 2009 6:43 pm

Ja sam se regala samo kaj tamo ništa ne kužim.
[Vrh] Go down
E~M~I~N~A
Roxy
Roxy
E~M~I~N~A


Female Broj postova : 600
Age : 28
Lokacija : BOSNA I HERCEGOVINA
Naj winx: : Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) 2ns8k95
Reputacija: : 32
Registration date : 25.01.2009

Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Empty
PostajNaslov: Re: Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =) (My anime list)   Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Emptypon kol 03, 2009 6:52 pm

nija nista nerazumijem
al nema ba veze naucit ces hehe
molim vas izvinite zbog offa
[Vrh] Go down
http://cool-winx.webs.com/
Sponsored content





Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Empty
PostajNaslov: Re: Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =) (My anime list)   Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =)  (My anime list) Empty

[Vrh] Go down
 
Reklamiram svugdje pa tako i ovdje =) (My anime list)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» REKLAMIRAM
» Pazite se opasnost vreba svugdje!
» Opet ja reklamiram
» winx cro forum-naslov mi8 je rekla adelisa da napisem tako
» Ja reklamiram!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: O forumu :: Reklame-
Forum(o)Bir: