Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Operisao sam zub-Hvala Bogu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypet kol 28, 2009 3:04 pm

Juce dok sam gledao crtane bio je i babo kuci kad on iz stopa Kad cemo se dogovoriti za taj zub koji ti je izrastao na nepcetu!? A meni se sve prevrnu i na silu me natjerao da idem kod zubara sa njim jer jee mislio da mi nije ispao mlijecni zub i da ga treba izvaditi da se taj sa nepceta vrati....
:x plač smajlić


Medjutim kad sam stigao prva reakcija zubara je bila Auuuu!!! :confused:
Pa to nije uopste mlijecni zub nego stalni sa onim nogicama koji nije imao mjesta. Kaze idi u polukliniku jer se samo tamo nesto radi to ne znam ni ja, nesto je spminjao i aparatic i nesto.... Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!


I jutros mene mama budi u pola osam kaze hajde joooooooooooooooojjjjj!!!! I kad smo doslii u polukliniku prvo je mama neke dobivala neke uputnice npr za slikanje i otisao sam da mi slikaju zube. Al moras obuc neko tesko odijelo do nogu u kojem izgledas isto debil i dodjes pred spravu nesto zagrizes i ne mrdas i onda on nesto klikne i sprava se okrece i slika zube. Onda sam otisao tamo gdje trebam vadit i pita doktor hocete li za sat vremena ili poslije Bajrama jer oni idu na godisnji, babo veli za sat da to rijesimo. Onda sam otisao kod rodjaka u radnju pojeo burek, malo razgledao kako ide nadogradnja stadiona jer je klinika odmah kod stadiona i otisao sam onda u polukliniku i u tu sobu da mi daju injekciju u usta da mi utrne da ne osjetim, pa sam usao u operacionu salu.. Ja legao. Pokrili su me nekim casafima zelenim, jer je tamo sve zeleno, pravo medicinsko. OOj reko sta ce mi sad raditi i pokrise mi oci i nesto su ceprkali, vadili sili, sijekli uh horor pravi i odjednom mi otkrise oci kaze gotovo. Nije me puno boljelo jer sam stavio injekciju al me bilo strah. Saznao sam kad sam dosao kuci od tetke koja je to radila da su mi rasjekli onda izvadili pa sili i eto... To se zove operacija zuba, to nije obicno vadjenje. Evo ne smijem se saginjati zbog rane koja treba da zaraste.. Uh da znate koliki mi je kamen sa srca pao...KOliko me je bilo strahhhhh!!! jupiiiii
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Operisao sam zub-Hvala Bogu Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypet kol 28, 2009 3:45 pm

A mene bilo strah pa nisam mogla izvaditi zub u srijedu
pa opet idem u pon. ne želim injekciju!!!
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Operisao sam zub-Hvala Bogu Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypet kol 28, 2009 4:26 pm

jao jadan kenchy Very Happy
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Gost
Gost




Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypet kol 28, 2009 4:37 pm

Al bolje da pretrpis injekciju pa da te ne boli kad ti budu vadili nego na suho
[Vrh] Go down
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Operisao sam zub-Hvala Bogu Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypet kol 28, 2009 4:52 pm

auu bolje da ne znam
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Gost
Gost




Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypet kol 28, 2009 4:55 pm

Ako ti ne dadnu injekciju vristat ces dok ti ga budu vadili jer cete boljeti... Bolje pretrpjet, sekund je injekcija...

Ja sam danas prvi put odstranjivao zub kod zubara, uvijek sam sve kod kuce vadio, nisam znao da ce me operisati. Reko to ce samo iscupati i eto. I prvi put sam injekciju primio, ustvari dao mi je tri puta injekciju
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Operisao sam zub-Hvala Bogu Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypet kol 28, 2009 5:05 pm

mliječni ili trajni zub?
Meni je ovo drugi put da vadim trajni a ima i korijen!!!!
neee mooooguuu
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
Gost
Gost




Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypon kol 31, 2009 10:22 am

Trajni zub

A ja mrzim kad mi iglama vade korijen uhuhuhuuhu

Danas sam isao na kontrolu i rekao je da je OK, a u petak idem vaditi konce
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod
Petra


Broj postova : 4340
Lokacija : Croatia
Naj winx: : Operisao sam zub-Hvala Bogu Ta5xmt
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypon kol 31, 2009 2:39 pm

NEE!!
IDEM ZA POLA SATA!!
[Vrh] Go down
http://winx.3forum.biz/login.forum?connexion
Edna
Tecna
Tecna
Edna


Female Broj postova : 223
Age : 27
Lokacija : BiH
Naj winx: : Operisao sam zub-Hvala Bogu 10f87cy
WinX rpg: : Bloom
Reputacija: : 5
Registration date : 03.01.2009

Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Emptypet stu 27, 2009 3:40 pm

Ja sam jednom izvadila zub jabukom! Samo sam ju zagrizla, i bum...pade na pod!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty
PostajNaslov: Re: Operisao sam zub-Hvala Bogu   Operisao sam zub-Hvala Bogu Empty

[Vrh] Go down
 
Operisao sam zub-Hvala Bogu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vratila sam se!!!
» Hvala vam..........
» Hvala UnicaMusa
» JEEES USPELA SAM! HVALA BFF_WINX!
» Hvala sima.........

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: Off topic time!-
Forum(o)Bir: