Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Horor san o Katji

Go down 
+11
Selmaa_
Lady Bieber
Hannić
ANJA STELLA
PrashkaPixieLott
UnicaLayla
Sae-Chan
Elma_Musa
Marichuy
Valentina <3
Edna
15 posters
Autor/icaPoruka
Edna
Tecna
Tecna
Edna


Female Broj postova : 223
Age : 27
Lokacija : BiH
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji 10f87cy
WinX rpg: : Bloom
Reputacija: : 5
Registration date : 03.01.2009

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptysub ruj 26, 2009 10:22 pm

Molim Katju da ovo pročita! Davno sam ovo sanjala, prije 2-3 sedmice. Došla sam Katji sa našim hodžom Amirom.Ponijela sam kofer, jer sam mislil ostati 3 dana, toliko su mi dozvoljavali roditelji. U autu smo pili sok od maline. Hodžino auto bilo je crveno. Ja sam bila u plavoj haljini na bretelice sa crvenim cvjetićima, i plavim sandalama. Kosu mi je nosio vjetar. Katja je imala dugu, smeđu kosu i smeđe oči. Bila je obučena u crvenu haljinu na bretele, i crvene sandale. Bila je visoka.Smiješila mi se. Smile Hvala hodža, rekla sam,uzela kofer, i krenula Katjinoj kući. Dobrodošla Edina, rekla je Katja. Uđi. Pošle smo prema kući, a hodža je otišao, iza sebe sam čula zvuk motora. Ušle smo u dnevnu sobu, i sjele na udobni kauč. Katjini roditelji bili su ljubazni, majka nam je donijela kolačiće sudbine. Ja nisam ništa znala o njima, pa sam pitala Katju. To su ti kolačići sudbine, rekla je. Pojedeš kolačić, i ostane ti papirić, na kojem piše tvoja sudbina. Bili su tvrdi, baš kako volim. Pojela sam kolačić, i odmotala papirić. Pisalo je,,Večeras ćeš doživjeti najgori horor u svom životu."Zgužvala sam ga, i bacila u korpu za smeće. Šta si dobila? upita me Katja. Nije važno, rekla sam. Ja sam dobila,,Crno ti se piše", rekla je. Ma daj Katja,gledaš previše horora, rekla sam.Otišla sam gore, i raspodijelila stvari. Mi smo se kasnije igrale ispred njene kuće preskakanja konopca,odbojke, Basketball , plesale u njenoj sobi, ojueeeeaa , dopisivale se na kompu sa vama kompljuter, pa sam ja nazvala roditelje. :mob:Za ručak smo jeli špagete. njamii Pade noć. Ja obučem plavu spavaćicu na bretele, i siđem dole da operem zube. Katja je bila u crvenoj spavaćici na bretele. Legle smo kada je i ona oprala zube. Pokrile smo se bijelom plahtom. Katja je brzo zaspala, Sleep , ali ja nisam mogla zaspati.Začu se prodoran tik-tak. Bio je to njihov sat, onaj veliki, koji pravi prodoran zvuk. Vidjela sam u mraku da Katjina crvena pernica sa Musom leti zrakom, ali nisam nikoga vidjela. Katja! Katja! zvala sam. Šta je? upitala je, pospano trljajući oči. Pogledaj, rekla sam. I ona se prepala, kao i ja. affraid Nismo mogle doći do daha od straha. Upalile smo svjetlo, ali i dalje nije bilo nikoga, a pernica je bila na stolu. Tada se odjednom otvore vrata Katjinog balkona, i počnu škripati, a kiša je napolju padala kao iz kabla. Zagrlile smo se. Na vratima se pojavi sjena čovjeka sa nožem. Nas se dvije privijemo jedna uz drugu. Bio je to Katjin otac. Šta vam je djevojke? rekao je. Došao sam samo da začepim radijator.Tada smo vidjele da u ruci nedrži nož, već ključ za zavrtaje. Obje odahnemo.On zavrne radijator, pa ode. Uh, izvukle smo se, reče Katja. Da, odahnem ja. Ali, to nije bilo ni blizu kraja horora te noći. čim smo legle, počnu jezivi zvukovi, a plahta nam je letjela nam glavama. Vampir se pojavi na vratima balkona. Ha-ha! reče on. Ovaj se put nećete izvući! Njen vas je otac prošli put spasio, ali neće ovaj put! Ha-ha! On potrča za Katjom. Edina, upomoć! povika ona. Pomoći ću ti! poviknula sam. Otrčala sam u kuhinju, i donijela bijeli luk, ali Katja već bijaše uhvaćena, i otimala se. Miči ruke sa moje prijateljice! povikala sam, i stavila mu luk u ruke. On pobježe. Ali, nije prestao progoniti Katju. Navečer ju izvuče iz kreveta dok sam ja spavala Sleep, i odvuče u svoj ukleti zamak. Možete zamisliti koliko sam se prepala kada sam se prubudila, i nisam vidjela Katju kraj sebe! affraid Odmah sam pomislila da ju je odveo u ukletu kuću. Obukla sam se, pa potrčala tamo.
Nastavak sutra
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyned ruj 27, 2009 10:46 am

Hehe,super priča
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Marichuy
Moderator
Moderator



Female Broj postova : 1657
Age : 27
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Zn3689
WinX rpg: : Rosita
Reputacija: : 7
Registration date : 14.10.2008

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptypon ruj 28, 2009 5:20 pm

Amee koji san hoću nastavak!
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna
Edna


Female Broj postova : 223
Age : 27
Lokacija : BiH
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji 10f87cy
WinX rpg: : Bloom
Reputacija: : 5
Registration date : 03.01.2009

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptysri ruj 30, 2009 3:14 pm

Evo nastavka:
Potrčala sam prema brdu, gdje sam, kada smo prolazili tuda, zapazila čudnu kuću. Bila je stara i oronula, zidova potpuno crnih i rupičastog krova. Ispred je bio znak na žutoj tabli izblijediloj od vremena, na visokom crvenom štapu nasipano crnim slovima,,Oprez! Ukleta kuća!" Ali, kada sam došla tamo, te kuće nije bilo tu! affraid Katja! vikala sam kroz mrak, a kiša se slijevala po meni, bilo je nevrijeme, gromovi su udarali na sve strane, dizao se strašan vjetar. Katja! povikala sam ponovo. Samo što sam se okrenula, kuća se ponovo stvorila. Katja, spasit ću te! rekla sam, i potrčala kući. Otvorila sam vrata, i zamalo mi na glavu nije sletjela greda. Izmakla sam se u zadnji čas. U daljini sam čula Katjin vrisak. Katja! povikala sam, i potrčala. Uzela sam jednu baklju koja je bila na zidu. Hodnik je bio mračan i vlažan, saplitala sam se o rupe u podu. Iznad mene proleti vampirica. Kuda ideš, djevojčice? upitala me. Moram spasiti prijateljicu, rekla sam. Ti govoriš ovo visokoj, lijepoj djevojčici duge, smeđe kose i smeđih očiju, u crvenoj spavaćici, koju je moj otac, grof Drakula doveo? upita ona. Da, rekla sam. Ona treba mom ocu za lutku, rekla je. Treba njeno srce i dušu, da bi Willmina oživjela. Ne, niko to neće učiniti mojoj prijateljici! povikala sam. U daljini sam čula Katjine vriskove, i kako me doziva. Vampirica mi zatvori vrata mahnuvši rukom. E, sada mi je dosta, rekla sam, ljuta kao nikada u životu. srditie me! Uzela sam metlu, koja se tu našla, i počela ju udarati sa njom. Kada ona pade, ja potrča vratima, razvali ih, i potrča k Katji. Ali, zamnom polete stvorenja tame, čudovišta, duhovi, vampiri i mumije. Oni me uhvate, a vampirica se spremi da me ujede. Draga moja, priče o nama vampirima nisu tačne, reče ona. Mi ugrizom nepretvaramo u vampire, već ubijamo. Fridž, skloni joj kosu, da ju mogu ugristi. Večeras ćeš umrijeti i ti, i tvoja prijateljica, koju će ugristi moj otac. Debeli, veliki čudovišni mačak mi skloni kosu sa vrata, a vampirica pođe da me ujede. Ne! povikala sam. Otimala sam se. Za Katju ću se boriti do smrti! dead or alive Ok, reče vampirica. Onda je tvoja borba gotova. Ona mi zari zube u vrat. Znala sam da imam samo pola minute života, imam samo 2 litra krvi u tijelu. Onako slaba, ipak sam se nekako iskobeljala, udarila ju rukom, bijelom kao kreč, a onda se smušeno dovukla do vrata. Stani! povika vampirica, i poleti zamnom. Još nisam sa tobom završila! Došla sam nekako do sobe u kojoj je bila Katja, lancima vezana za ležaj. Katja! Katja! rekla sam. Ona se okrenu. Dok se vampir okrenuo lutki da joj kaže da će uskoro biti živa, ja sam oslobodila Katju. Katja trči, rekla sam, umirući. Pola minute isticalo je. Ali Edina...rekla je. Samo trči, rekla sam. Ona posluša, i otrča do izlaza. Bilo mi je samo još 10 sekundi života. Vampir mi ispi ostalu krv. A ja mrtva padoh. Katja je otrčala kući, i zaključala se, ali više nije bilo potrebe, ja sam se žrtvovala za nju. Upotrijebili su moje srce i dušu za lutku. Ona je postala dio čudovišta tame. Katja me sutradan bez duše, razrezanih grudi, bez srca nađe na podu. U tijelu nisam imala ni kapi krvi. Taj me dan sahrane, i pozovu moje roditelje. Od tada više niko nije napadao Katju, a ona vam je preko neta morala reći da sam se žrtvovala za nju.
Kraj
[Vrh] Go down
Elma_Musa
Roxy
Roxy
Elma_Musa


Female Broj postova : 910
Lokacija : Bih Velika Kladuša
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji 10f87cy
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptypet lis 02, 2009 9:37 am

ma mrak
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
Sae-Chan
Roxy
Roxy
Sae-Chan


Female Broj postova : 578
Age : 27
Lokacija : Aichi, Japan
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Ta5xmt
WinX rpg: : victoria
Reputacija: : 13
Registration date : 24.04.2009

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptypet lis 02, 2009 2:12 pm

extra je Very Happy
[Vrh] Go down
http://xanimexfanx.blog.hr/
UnicaLayla
Roxy
Roxy
UnicaLayla


Female Broj postova : 1411
Age : 27
Lokacija : Andros-Domino-Alfea
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji N4jbr9
WinX rpg: : Tea,Ashley i Andrea
Reputacija: : 7
Registration date : 16.02.2009

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptypet lis 02, 2009 5:36 pm

Wow kako extra
[Vrh] Go down
http://winxforever.forumcroatian.com
Edna
Tecna
Tecna
Edna


Female Broj postova : 223
Age : 27
Lokacija : BiH
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji 10f87cy
WinX rpg: : Bloom
Reputacija: : 5
Registration date : 03.01.2009

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyned lis 04, 2009 4:08 pm

Sinoć sam Sleep nastavak. Ustvari, ovaj horor ima sretan kraj. Evo početka nastavka!
Winxice su sletjele iz svemira. Katja je zagrlila Musa school outfit , moja amidžišna Merima je zagrlila Flora disco , Disa je zagrlila Stella night dress , Emina je zaglila Layla disco outfit , a Amina je zagrlila Tecna dance outfit .
Roxy je zagrlila Elma.
bloom enchantix nije niko zagrlio.
bloom enchantix : A ko će mene zagrliti?
Katja: Evo ko će te zagrliti.
Ona pokaza moj grob.
bloom enchantix : Pa, živjela je samo 13 godina!
Flora disco : Kako to da je baš Bloomina obožavateljica umrla? dead or alive
Katja: Ubio ju grof Drakula, i njegova kćerka Luisa.
Layla disco outfit : Zašto ju je baš danas morala ubiti, kada trebamo doći.
:kim: : Izgleda da za bloom enchantix niko neće navijati u današnjoj borbi.
Layla disco outfit : Dolaze zagrljaj ! Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Tecna dance outfit : Idemo se spremiti! Winx belivix!
One izlete, a ove iz kraja viču: Naprijed Flora new outfit ! Naprijed Stella night dress ! Naprijed Musa disco outfit ! Naprijed Tecna enchantix! Naprijed Layla disco outfit ! Naprijed :kim: !
zagrljaj : bloom enchantix , gdje je tebi navijačica? Ko za tebe navija?
Flora new outfit : Nezafrkavajte ju!
Layla transform outf : Šta ako nema navijačicu? I dalje vas može pobijediti!
jupi za smajlića : Ali, vilinske moći su jače kada neko navija!
Stella enchantix : Njena navijačica je mrtva!
[Vrh] Go down
PrashkaPixieLott
Moderator
Moderator
PrashkaPixieLott


Female Broj postova : 2240
Age : 26
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji N4jbr9
WinX rpg: : ~Salina~
Reputacija: : 24
Registration date : 19.12.2008

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyned lis 25, 2009 12:22 am

Joj extra strasno
[Vrh] Go down
http://bratz-girls.forumotion.net
ANJA STELLA
Roxy
Roxy
ANJA STELLA


Female Broj postova : 481
Age : 23
Lokacija : Kaj te briga???
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 04.12.2009

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyčet lip 03, 2010 3:07 pm

SUPER!!! STVARNO,KAD SAM ČITALA KAO DA SAM SE UŽIVILA U TO!!!
[Vrh] Go down
Hannić
Roxy
Roxy
Hannić


Broj postova : 1519
Age : 24
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Zn3689
WinX rpg: : Cassandra; Cass
Narcissa; Cissy
Reputacija: : 6
Registration date : 25.01.2010

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyned srp 18, 2010 1:36 pm

O. Pa dobra priča. Promjenila sam narav-više ne kritiziram pretjerano. ^^
[Vrh] Go down
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyned srp 18, 2010 2:57 pm

cool
[Vrh] Go down
Selmaa_
Roxy
Roxy
Selmaa_


Female Broj postova : 1173
Age : 25
Lokacija : velika kladuša
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji 10f87cy
Reputacija: : 4
Registration date : 07.08.2008

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyuto srp 20, 2010 1:12 pm

kad sam to gore čitala o katji i tebi,kja sam sve zamišljala kao da sam sve ja to doživjela,stvarno extra priča ,ono stvarno predobraa !!
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyuto srp 20, 2010 5:18 pm

nisam čitala

čudi me kak svi sad sanjaju Katju a niko ju nikad nije ni vidio,pa kak onda znaju da je to ona?
Ako su je zvali Katja,mažda nije bila riječ o ovoj Katji,na forumu.Stvarno me zanima.

pročitat ću je kad će mi se dat,obožavam čitat. :3



P.S. pogledajte malo pa će te nać još priča o Katji kak su je sanjali,možda će te se i vi to upitati ko ja :3
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Hannić
Roxy
Roxy
Hannić


Broj postova : 1519
Age : 24
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Zn3689
WinX rpg: : Cassandra; Cass
Narcissa; Cissy
Reputacija: : 6
Registration date : 25.01.2010

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyuto srp 20, 2010 7:49 pm

Ja jesam, na MSN-u je imala svoju sliku. ^^'
[Vrh] Go down
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyuto srp 20, 2010 11:47 pm

xDDDDD...nemam komentara....!!!!!! i da kako da je sanjaju kada je nisu nikada vidjeli!!!
[Vrh] Go down
ANJA STELLA
Roxy
Roxy
ANJA STELLA


Female Broj postova : 481
Age : 23
Lokacija : Kaj te briga???
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 04.12.2009

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyuto srp 20, 2010 11:49 pm

JA BIH NEŠ REKLA JA Katju ne sanjam ali ju zamišljan kao neka kineskinja koja govori eng.
i koja je lijepa te ima 19 godina i slavna je pjevačica i ima kosu do ramena
[Vrh] Go down
Selmaa_
Roxy
Roxy
Selmaa_


Female Broj postova : 1173
Age : 25
Lokacija : velika kladuša
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji 10f87cy
Reputacija: : 4
Registration date : 07.08.2008

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptysri srp 21, 2010 1:12 pm

haha...ali Montana ,oni zamišljaju katju,to su njihove msili,ali sad ne znamo kako izgleda !!!!!
[Vrh] Go down
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptysri srp 21, 2010 5:16 pm

slazem se xDDD
[Vrh] Go down
_*_ AjLiCh _*_
Tecna
Tecna
_*_ AjLiCh _*_


Female Broj postova : 221
Age : 25
Lokacija : BiH
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji N4jbr9
Reputacija: : 0
Registration date : 30.07.2010

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptysub srp 31, 2010 9:53 pm

coolll
[Vrh] Go down
https://facebook.com
MHFrankieStein
Roxy
Roxy
MHFrankieStein


Female Broj postova : 393
Age : 22
Lokacija : Alfea/Linphea
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji 2cxt6xk
Reputacija: : 3
Registration date : 29.07.2010

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptypon kol 02, 2010 2:52 pm

Odlično! Mrak!!
[Vrh] Go down
● Aylich ●
Roxy
Roxy
● Aylich ●


Female Broj postova : 369
Age : 26
Lokacija : BiH
Naj winx: : o katji - Horor san o Katji Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 10.07.2011

o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Emptyčet srp 14, 2011 9:15 pm

Extraa . . . . . CooooL !!! Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





o katji - Horor san o Katji Empty
PostajNaslov: Re: Horor san o Katji   o katji - Horor san o Katji Empty

[Vrh] Go down
 
Horor san o Katji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mojoj sestri katji ce uskoro rodjendan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Winx cro forum :: Winx fanfiction-
Forum(o)Bir: