Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 S kim ste se posvadjaliu skoli

Go down 
+3
Lady Bieber
Hannić
Flora Yoko
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet vel 18, 2010 1:50 pm

S kim se ste posvadjali u skoli?I sto?Sto ste radili kada ste se posvadjali?
Evo moje svadje:

Posvadjala sam se sa mojom bivsom frendicom Kacom kao sto smo je i ja moje frendice smo je nazvale beba Kaca!!!Ona uvijek place ko neka bebica za sitnicu!!!!!!!!!Posvadjale smo se danas u skoli i opet ko jucer smo zapocele!!!!!Ona nas uvijek tera da joj kupimo uzinu i kaze nam Yoko,ajd ovo,Yoko,ajd ono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Katy,ajd ovo,Katy,ajd ono!!!!!!!!!!!!Kiki,ajd ono,kiki ajd ono!!!!!!!!!!!!To nam uvijek kaze i svije mora ponjenom!!!!!!!!I jucer je bila takva,uvijek jebila tavka,zauvjek ce biti takva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kada sam se loginirala,ona mi salje sms poruke preko mobitela i vredja me!!!!!!!!!!!!!!!!!Da se ona regala na forum,ona bi krsila Katajina pravila!!!!!!!

I sto?:

Zato sto nas nervira svaki dan i tera mene,Katy i Kiki da joj kupujemo njezinu uzinu,da bacamo njezino smece i da joj sluzimo!!!!!!!!!!

Sto sam radila:

Samo je smijala i uzivala bez nje!!!!!!! Razz

I ljuti smajlovi za nju:

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil glavom u zid glavom u zid glavom u zid glavom u zid glavom u zid XD XD XD XD XD XD XD XD off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet vel 19, 2010 9:57 pm

Sem sto mi njeni u porodici dosadjuju!!!!!!!Prvo je njezina teta Maja nazvala moju baku i kaze da plce,i drugi put njezina majka Sneza i da placecijelo poslije podne,kaj me briga,nek place do prjekosutra,a naravno,nikad se necemo pomiriti,nek place do naksutra cak!!!!!!!Kaj me briga za nju!!!!!!I imam ja bolje frendice i frendove kao sto ste vi,moji frendovi i frendice iz odeljenja!!!!!!!!
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Hannić
Roxy
Roxy
Hannić


Broj postova : 1519
Age : 24
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : Cassandra; Cass
Narcissa; Cissy
Reputacija: : 6
Registration date : 25.01.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptysub vel 20, 2010 12:29 am

Sa Aylom (Evom)!!! I pomirile smo se tako što smo se igrale naj neprijateljica xD
[Vrh] Go down
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptysub vel 20, 2010 3:12 pm

Aha,ja ja se sa tom Kacom nisam in pomirila,a ni necu!!!!!!!!Ona mi nije neka frendica!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyned vel 21, 2010 1:28 am

Takav je slican slucaj sa mnom i ja se posvadjam sa najboljom frndicom pa se pomirim i sve tako,sta cu zivot je takav kakav je Wink
[Vrh] Go down
bluegirl
Moderator
Moderator
bluegirl


Female Broj postova : 2003
Age : 24
Lokacija : Afrika
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Rva8v6
Reputacija: : 20
Registration date : 29.03.2009

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyned vel 21, 2010 1:06 pm

I ja isto tako, posvađam se pa se čak isti dan pomirimo. xD Ali čim smo starije to smo više nerazdvojnije...xD
[Vrh] Go down
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet vel 25, 2010 10:39 pm

Flora Yoko je napisao/la:
S kim se ste posvadjali u skoli?I sto?Sto ste radili kada ste se posvadjali?
Evo moje svadje:

Posvadjala sam se sa mojom bivsom frendicom Kacom kao sto smo je i ja moje frendice smo je nazvale beba Kaca!!!Ona uvijek place ko neka bebica za sitnicu!!!!!!!!!Posvadjale smo se danas u skoli i opet ko jucer smo zapocele!!!!!Ona nas uvijek tera da joj kupimo uzinu i kaze nam Yoko,ajd ovo,Yoko,ajd ono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Katy,ajd ovo,Katy,ajd ono!!!!!!!!!!!!Kiki,ajd ono,kiki ajd ono!!!!!!!!!!!!To nam uvijek kaze i svije mora ponjenom!!!!!!!!I jucer je bila takva,uvijek jebila tavka,zauvjek ce biti takva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kada sam se loginirala,ona mi salje sms poruke preko mobitela i vredja me!!!!!!!!!!!!!!!!!Da se ona regala na forum,ona bi krsila Katajina pravila!!!!!!!

I sto?:

Zato sto nas nervira svaki dan i tera mene,Katy i Kiki da joj kupujemo njezinu uzinu,da bacamo njezino smece i da joj sluzimo!!!!!!!!!!

Sto sam radila:

Samo je smijala i uzivala bez nje!!!!!!! Razz

I ljuti smajlovi za nju:

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil glavom u zid glavom u zid glavom u zid glavom u zid glavom u zid XD XD XD XD XD XD XD XD off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi off topic smo ljudi pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! srditie me! ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop ljuti stop
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet vel 25, 2010 10:39 pm

Flora Yoko je napisao/la:
Sem sto mi njeni u porodici dosadjuju!!!!!!!Prvo je njezina teta Maja nazvala moju baku i kaze da plce,i drugi put njezina majka Sneza i da placecijelo poslije podne,kaj me briga,nek place do prjekosutra,a naravno,nikad se necemo pomiriti,nek place do naksutra cak!!!!!!!Kaj me briga za nju!!!!!!I imam ja bolje frendice i frendove kao sto ste vi,moji frendovi i frendice iz odeljenja!!!!!!!!
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet vel 25, 2010 10:39 pm

Sad sam se sa tom Kajom pomirila Very Happy
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet vel 25, 2010 11:21 pm

I ostanite pomirene,jernevalja se svadjati sa svojom best frendicom
[Vrh] Go down
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet vel 25, 2010 11:50 pm

Hvala na savetu Stella-fan! Smile
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet vel 25, 2010 11:52 pm

NNČ TO JE MOJA SPECIJALNOST....HEHEEHE
[Vrh] Go down
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet oľu 04, 2010 8:00 pm

Samo da kazem,opet sam uspjela da se posvadjam sa tom Kajom!I jos nam se plazila na casu i kopira svije igrice kojih se mi igramo na fizickom!E nece moci tako! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil off topic smo ljudi pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje pila mržnje srditie me! srditie me! srditie me! srditie me!
I jupiiiiiiiii!!!!!!!!Drago mi je sto smo se opet posvadjale! happy with greeen st happy with greeen st happy with greeen st happy yesss happy yesss happy yesss jupi za smajlića jupi za smajlića jupi za smajlića happyić happyić ljubavnismajlblabla ljubavnismajlblabla ljubavnismajlblabla dancing2 dancing2 dancing2 navijačica navijačica navijačica musicsmile jupiiiii jupiiiii jupiiiii jupiiiii pljesak
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet oľu 04, 2010 9:33 pm

Znam točno kak ti je sada.....dobar osjećaj,,;;a;,;;;,,
[Vrh] Go down
Hannić
Roxy
Roxy
Hannić


Broj postova : 1519
Age : 24
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : Cassandra; Cass
Narcissa; Cissy
Reputacija: : 6
Registration date : 25.01.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet oľu 04, 2010 9:52 pm

Emmy.Wiky je napisao/la:
I ja isto tako, posvađam se pa se čak isti dan pomirimo. xD Ali čim smo starije to smo više nerazdvojnije...xD

I još to mrzim netko mi antipatičan posvađamo se ali kad zna biti drag i ispričati se ne mogu reć:Neću se pomirit! xD
[Vrh] Go down
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet oľu 04, 2010 10:41 pm

Uh,,,,koliko ja imam antipatija u školi,,,joj,,,,,dodjemo mi ponekad da ih udarim........uh......joj što me nervira jedna Tijana,nije iz mog razreda ali takodje šesti razred.Pravi se kao da je neka ženica,brine se o izgledu priča o momcima i td....ima ih j0oš poput nje samo što sad nebih da nabrajam.......sve u svemu NERVIRA ME ralje ljuti stop 2.upo ljuti bug..kukac pila mržnje XD
[Vrh] Go down
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet oľu 05, 2010 1:39 pm

Stella-fan je napisao/la:
Znam točno kak ti je sada.....dobar osjećaj,,;;a;,;;;,,

Da,i uspjela sam da se posvadjan sa jos jednom,ime joj je Jovana Ranisavljevic i na tabli je napisala Kika Jovana R. Todoroivic(zena veljka todorovica)i pazi,ona krivi mene,evo otisla sam u wc,nasa drugarica Emina nas je presla i zakljucala vrata jednog wca od spolja i prewsla u drugu kabinu i vice zaglavi se u wci zovu me ,,Yoko,Emina se zaglavila u wcu i presla nas i na trabli pise Jovana I. Kuric,Dupic,i mislila je na mene,i posvadjale smo se!GGGGGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Ayla
Layla
Layla
Ayla


Female Broj postova : 278
Lokacija : Dreams
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 10f87cy
WinX rpg: : Ayla
Reputacija: : 3
Registration date : 08.12.2009

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet oľu 05, 2010 3:25 pm

Stalno se svađam sa Hannom (Sarom) ali uvijek se pomirimo istog trena. XD
[Vrh] Go down
Hannić
Roxy
Roxy
Hannić


Broj postova : 1519
Age : 24
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : Cassandra; Cass
Narcissa; Cissy
Reputacija: : 6
Registration date : 25.01.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet oľu 05, 2010 3:30 pm

Yoko nije lijepo davati tuđa imena i prezimena po internetu, što više strava i užas je. Mogla si reći samo njeno ime ili nadimak...
[Vrh] Go down
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet oľu 05, 2010 3:49 pm

ok
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Hannić
Roxy
Roxy
Hannić


Broj postova : 1519
Age : 24
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : Cassandra; Cass
Narcissa; Cissy
Reputacija: : 6
Registration date : 25.01.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet oľu 05, 2010 4:23 pm

Ayla je napisao/la:
Stalno se svađam sa Hannom (Sarom) ali uvijek se pomirimo istog trena. XD

Oprostiš mi...????????????????????????
[Vrh] Go down
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet oľu 05, 2010 4:33 pm

Ako niste znale,ja sa tom Kajom sam prava svadjalica,tako ona prva pocne i zapne za nesto i prava je svadjalica!
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Ayla
Layla
Layla
Ayla


Female Broj postova : 278
Lokacija : Dreams
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 10f87cy
WinX rpg: : Ayla
Reputacija: : 3
Registration date : 08.12.2009

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet oľu 05, 2010 4:59 pm

Hanna je napisao/la:
Ayla je napisao/la:
Stalno se svađam sa Hannom (Sarom) ali uvijek se pomirimo istog trena. XD

Oprostiš mi...????????????????????????
A mi smo se posvađale? Shocked


Zadnja promjena: Ayla; sri stu 17, 2010 6:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Flora Yoko
Roxy
Roxy
Flora Yoko


Female Broj postova : 1260
Age : 23
Lokacija : Koga je jos to briga??!!??!!
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli 2cxt6xk
WinX rpg: : Flora,Floranina i Kamil
Reputacija: : 1
Registration date : 15.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptyčet oľu 11, 2010 11:37 pm

A sad sam se opet pomirila s tom Kajom,i pazimo da nesto lose ne uradi,ako esto lose uradi,opet cemo se svadjat,i to na zauvjek!
[Vrh] Go down
http://flora4ever.forumotion.com
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : S kim ste se posvadjaliu skoli Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Emptypet oľu 12, 2010 12:22 am

AKO TE JOS JEDANPUT ISPROVOCIRA,OTKAČI JE.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





S kim ste se posvadjaliu skoli Empty
PostajNaslov: Re: S kim ste se posvadjaliu skoli   S kim ste se posvadjaliu skoli Empty

[Vrh] Go down
 
S kim ste se posvadjaliu skoli
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ko vas u skoli nervira?
» Kako ste se povrjedili u skoli?
» Vasi maleri u skoli
» sto je najgore sta vam se desilo u skoli
»  kako ste se obrukali u skoli??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: Škola-
Forum(o)Bir: