Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 majmune kozo citajte

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
djera pe
Gost




majmune kozo citajte Empty
PostajNaslov: majmune kozo citajte   majmune kozo citajte Emptysri tra 14, 2010 4:13 pm

e sadai mas da brises teme ko blesava sunce ti jebem cackas lava e sada si najebala ima da mi brises postove ceo dan jel ti jasno!!!!!!!!!

i bravo curko unapredila si da mi nestize potvrda ali salje mogu da ucem u sajt jednotavno nemozes da me blokiras da neucem u sajt kozo jedna.
[Vrh] Go down
Lady Bieber
Roxy
Roxy
Lady Bieber


Female Broj postova : 1968
Age : 25
Lokacija : Crna Gora
Naj winx: : majmune kozo citajte Zn3689
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

majmune kozo citajte Empty
PostajNaslov: Re: majmune kozo citajte   majmune kozo citajte Emptysri tra 14, 2010 8:03 pm

EEEEEjjjjjjjjjjjjjj lakse malo!!!!!"!Samo nesto da te pitam???? koja je svrha tvog dolazenja na forum i zezanja ostalih clanova i postavlnje oni bezobraznih slika i tema????????????????????????IMAS DA MI KAZES JELI TI JASNO
[Vrh] Go down
Maki
Bloom
Bloom
Maki


Male Broj postova : 39
Age : 74
Naj winx: : majmune kozo citajte Rva8v6
Reputacija: : 35
Registration date : 08.04.2010

majmune kozo citajte Empty
PostajNaslov: Re: majmune kozo citajte   majmune kozo citajte Emptysri tra 14, 2010 9:27 pm

Montana je napisao/la:
EEEEEjjjjjjjjjjjjjj lakse malo!!!!!"!Samo nesto da te pitam???? koja je svrha tvog dolazenja na forum i zezanja ostalih clanova i postavlnje oni bezobraznih slika i tema????????????????????????IMAS DA MI KAZES JELI TI JASNO
To se zove retoričko pitanje. Tj pitanje koje u sebi sadrži odgovor "koja je svrha tvog dolazenja na forum i zezanja ostalih clanova i postavlnje oni bezobraznih slika i tema????????????????????????" eto tu ti je odgovor.
[Vrh] Go down
djerases
Gost




majmune kozo citajte Empty
PostajNaslov: Re: majmune kozo citajte   majmune kozo citajte Emptyčet tra 15, 2010 12:50 am

za montanu odg nema odg i necu da kazem kada me teras ni svojoj mami nekazem a pogotovo necu nekoj nepoznatoj osobi zato sto sve svi ljudi bezobrazni prestao sam bio ali ne ban o5 i ako sam stao zato nevredi ugovarati sa vama uskoro pocninje serije spamovanja sto znaci da cem odovi da brisu vekovima sta iserem malrane :p
[Vrh] Go down
♥Justin Fan♥
Moderator
Moderator
♥Justin Fan♥


Female Broj postova : 741
Age : 26
Lokacija : Limpheja
Naj winx: : majmune kozo citajte 2cxt6xk
WinX rpg: : Ledena

Reputacija: : -9
Registration date : 24.01.2010

majmune kozo citajte Empty
PostajNaslov: Re: majmune kozo citajte   majmune kozo citajte Emptyčet tra 15, 2010 4:20 pm

VISE ODLAZI SA FORUMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
ddjera p
Gost




majmune kozo citajte Empty
PostajNaslov: Re: majmune kozo citajte   majmune kozo citajte Emptyčet tra 15, 2010 6:09 pm

nisi ti moja mama muskarcino pederska!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





majmune kozo citajte Empty
PostajNaslov: Re: majmune kozo citajte   majmune kozo citajte Empty

[Vrh] Go down
 
majmune kozo citajte
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Groblje :: Kanta za smeće-
Forum(o)Bir: