Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Omiljeni/najgori predmet?

Go down 
Autor/icaPoruka
Janja
Flora
Flora
Janja


Female Broj postova : 138
Age : 24
Lokacija : Beograd
Naj winx: : Omiljeni/najgori predmet? 2ns8k95
WinX rpg: : Seli Abiling
Reputacija: : 0
Registration date : 07.04.2011

Omiljeni/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Omiljeni/najgori predmet?   Omiljeni/najgori predmet? Emptysub stu 19, 2011 9:21 pm

Znam da je slična tema već pre postojala, ali je poslata u kantu za smeće jer su članovi previše spamovali. ja sam je opet otvorila, ali se nadam da članovi neće ponovo spamovati. Izvinjavam se adminima na ovome.
----------------------------
Dakle, da pređemo na temu! Koji je vaš omiljeni predmet, i zašto naravno. Koji vam je najgori predmet i zašto?
----------------------------
Moj omiljeni predmet je biologija. Ja jednostavno obožavam taj predmet!!! Meni je sjajan, i obožavam kada radimo novu lekciju. Volim je jer sam uvek volela prirodu (ona me najviše od svega zanima, kao i čitanje). Ja sam se u petom jednostavno zalepila za taj predmet i od tad, pa do sad mi je omiljeni, i biće na dalje. Ja ne otvaram knjigu iz biologije (bukvalno). ne znam ni kako izgleda iznutra. Nikad nisam učila ovaj predmet jer nisam morala. Sve, apsolutno sve, sam učila na času. Svaki pojam sam pamtila kao npr. parenhim (srednji sloj ćelija kod pljosnatih crva) ili ehinokokus (drugi naziv za pseću pantljičaru). Savršeno znam biologiju i uvek sijam kada me pitaju. Čude mi se kako pamtim sve to, a ja eto, pamtim (ali ne znam kako). I ništa od prošle godine nisam zaboravila lol!

Moj najomrznutiji predmet je engleski!!! Bljak! Sam predmet nije loš. Šta više dobar je. Ali problem je već moja idijotska, krembilska, moronska, debilska, retardirana nastavnica!!!!!!!!!!!!!!! Ona mi je zgadila ovaj predmet. To je takav kreten da se rečima to ne može opisati.
[Vrh] Go down
http://jez-alfred.serbianforum.info/
 
Omiljeni/najgori predmet?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najgori sport
» najgori pixie?
» koji su vam zlikovci najgori?
» Omiljeni ,,deo,, foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: Škola-
Forum(o)Bir: