Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ja sam...(prica)

Go down 
Autor/icaPoruka
Sandry Sinclair
Roxy
Roxy
Sandry Sinclair


Female Broj postova : 363
Age : 25
Lokacija : HeartCatchPrecure
Naj winx: : Ja sam...(prica) Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 25.08.2010

Ja sam...(prica) Empty
PostajNaslov: Ja sam...(prica)   Ja sam...(prica) Emptyned sij 13, 2013 3:52 pm

Nemam bas neki konkretnu pricu o winx ali cu vam ispricati kakva mi se saga odigrala u snu...Naravno ja cu samo malo izmjeniti likove.Nadam se da cete uzivati!
Likovi:
Solemn-glavni lik
Nastavnik matematike-M
Razredna-razredni starjesina koji na neci nacim predvodi svoje ucenike msm pedagoski i to nije bitno...sad
Solemin decko-BCudna djevojcica
1DioJa sam...(cudan san)Zadnji je dan skole.Nastavnici su jako dosadni.Cak i na taj zadnji dan moraju nesto predavati.Raja iz razreda i Solem imali su srpski i zadnji cas trebali su imati matematiku.Poceo je cas i nastavnik je nastavio sa svojim uobicajnim dosadjivanjem...
Odjednom nesto je prekinulo pricu i ...Solemin decko(tada samo simpatija)slomio je nesto na radijatoru*.Nastavnik se naljutio i zvao je njihovu razrednu.Kada se vec znalo da ce mu sniziti vladanje, Solem je pocela pustati gorke suze niz lice!
Cinilo se da je sada nikakva prica ne bi mogla smiriti.Odjednom se tu storila razredna.
[Vrh] Go down
Sandry Sinclair
Roxy
Roxy
Sandry Sinclair


Female Broj postova : 363
Age : 25
Lokacija : HeartCatchPrecure
Naj winx: : Ja sam...(prica) Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 25.08.2010

Ja sam...(prica) Empty
PostajNaslov: Re: Ja sam...(prica)   Ja sam...(prica) Emptyned sij 13, 2013 3:54 pm

2 dio
Stavila je ruke na njena ramena.R:''Znam kako se sada osjecas''!Uz nju je bila i drugarica Marry.Ali sve to nije imalo nikakvog efekta.
(ne vezano uz pricu)
Konacno je zvonilo.Svi juris kuci!U istom trenu se ispred nje stvorila neka djevojcica(oko 3 god).Samo je govorila da ce joj pomoci , ali zasto Solem nije znala.Cinilo joj se kao da samo ona moze vidjeti tu djevojcicu.Na izlazu iz skole Solem je vidjela simpatiju.Njemu je bilo svejedno i sada je nasao zanimaciju-tenis.Da se samo moze vratiti na zemlju nadala se Solem.Posla je zatim putem kojim cesto ide njema simpatija u nadi da ce je pratiti kao i obicno ali to se nije desilo.Ponovo se pojavila djevojcica...sada je zanimalo to ko je Solemn.Nije joj odgovorila na pitanje , a djevojcica joj je dala transformaciju* jupiter sailor .transformacija nije sale pocela je odmah-promjenilo se sve kosa sminka odjeca , umjesto cipela imalaje traku oko noge...
Solem se osjecala smaznijom.Transformaciji su nedostajala krila...Djevojcicu je jos vise zanimalo ko je ona , i govorila je da ce joj pomoci...Solem se vratila nazad u skolu.Tu je vidjela i Daniele prijateljicu iz skole(nekad su zajedno isle u razred).Vidjela je i njega(Simpatiju) jos je igrao tenis.Njegovi drugovi fino su razapeli mrezu i uzivali...
Solemn je odjednom bilo lose ali to nije rekla djevojcici koja je sada zamarala sa tim ko je ona.S:E , hoces da ti vise kazem ko sam ja?Solem se jedva vukuci dovukla kod simpatije.Htjela je da poleti.S:Ja sam...Ali onda se zaplela o mrezu i pala.S:ja sam winx , bez krila!
End
Nadam se da vam se svidjela prica <3
[Vrh] Go down
 
Ja sam...(prica)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» loda prica
» Moja prica
» Moja new prica!
» Winx prica
» Winx Prica

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Winx cro forum :: Winx fanfiction-
Forum(o)Bir: