Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Procitajte-valjda se necete ljutiti

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 8:03 pm

Nemojte se ljutiti molim vas!
Ja kada god dodjem na ovaj xat na portalu uvijek je tu florawinx. Mislim da nije dobro biti po cijeli dan na chatu. To znam iz licnog iskustva. Ja i jedna moja prijateljica smo joj govorili da se malo odmori.Medjutim ona nije htjela.I ja sam je banovao na 5 Sati da malo sidje sa xata, a ona je meni poslala poruku i rekla da za nju ovaj forum niti xat nepostoji jer sam je banovao bez razloga.Ja sam to uradio za njeno dobro
.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 8:13 pm

Florawinx nije cijeli dan bila na chtu!Nego je ona dolazila na forum pisat postove i svaki put je došla malo na chat,i onda si je ti banao i ona tvoja moderatorica je još više na chatu nego florawinx i ja se ljutim zato,ona otišla zauvijek zbog tebe i nemoj mi se tu sad opravdavat jer ti neću oprostit dok ti neoprostiš floriwinx i odbanaš je!!!(oprostite što sam gruba!)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 8:33 pm

ja se nezelim svadjati sa tobom. ona moderatorica mora paziti na chat. i samo da znas da se ja necu nikome izvinjavati jer uopste nisam kriv a samo sam je banovao na 5 sati nije valjda da toliko nemoze bez chata...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 8:53 pm

toliko od mene
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 8:54 pm

Dobro,dobro nek ti bude ali se pazi jer si i ti tjerao floruwinx sa kompjutora i govorili ste da će joj kompjutor puknut i tastatura odletit i to je bilo jako ružno znaš i vidjela sam sve ono kad ste floruwinx banali sa foruma i vidla sam kak si se ponašao i jako te mrzim najgori si na svijetu!!!(oprostite što kršim pravila!)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 8:55 pm

ne pogresno si povezala. nisam joj ja govorio da ce joj odletit i puknut tastatura
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 8:57 pm

da znam ali ste ti i tvoja moderatorica zajedno govorili,i zake nisi stavil floruwinx za moderatoricu a ne onda se tam žnje... Ona je mogla bit moderatorica pošto je cijeli dan na chatu!I sad si ti svoju moderatoricu stavio za admina chat,joj kak prekrasno!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Procitajte-valjda se necete ljutiti Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 9:19 pm

oh ljudi ja se ne želim svađat ali meni je florawinx trebala biti moderator
jer je najviše na forumu..
ali se neću svađat!
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 9:31 pm

O,nisam znala da je želiš za moderatora ako želiš mogu je nagovorit da se vrati?
[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Procitajte-valjda se necete ljutiti Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 9:35 pm

može!
Jer sam se dogovorila s Jelenom da je ona puno na forumu i trudi se za njega i to zaslužuje!
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 9:41 pm

Evo sad ću je nezvat na telefon!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 9:43 pm

Evo sad će doć a ja sad moram spavat jer idem u školu jedva ćekam sutra!!!
[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Procitajte-valjda se necete ljutiti Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 9:46 pm

ok laku noć
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Procitajte-valjda se necete ljutiti N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 9:47 pm

da laku noć Flora_Stella!
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 9:59 pm

nemojte ici off-topic
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Procitajte-valjda se necete ljutiti N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptypon lis 20, 2008 10:00 pm

Uredu!
Tema LOCKED!
Jer smo se ja i Kenchy sve dogovorili preko pm!
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Hana=)
Stella admin
Stella admin
Hana=)


Female Broj postova : 4871
Age : 26
Lokacija : Solarija
Naj winx: : Procitajte-valjda se necete ljutiti Zn3689
WinX rpg: : Stella i Urara
Reputacija: : 34
Registration date : 19.05.2008

Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Emptyčet stu 20, 2008 3:04 pm

slažem se!
[Vrh] Go down
http://moon-cro.do-talk.com/index.htm
Sponsored content





Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty
PostajNaslov: Re: Procitajte-valjda se necete ljutiti   Procitajte-valjda se necete ljutiti Empty

[Vrh] Go down
 
Procitajte-valjda se necete ljutiti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nemoj te se ljutiti!!!
» Molim vas admini,ovo procitajte obavjezno!
» Plisssssss!Admini,molim vas procitajte ovo!
» procitajte ovo.....
» Admini i modovi,molim vas procitajte sta vam prijedlazem

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Groblje :: Kanta za smeće-
Forum(o)Bir: