Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zbogommm:......

Go down 
+8
Maja
Meriima
Aldina_-_.D.L._-_fan
Marichuy
Valentina <3
Musa.Bloom
ana3
Selmaa_
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Selmaa_
Roxy
Roxy
Selmaa_


Female Broj postova : 1173
Age : 25
Lokacija : velika kladuša
Naj winx: : Zbogommm:...... 10f87cy
Reputacija: : 4
Registration date : 07.08.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyuto pro 16, 2008 2:48 pm

Ja više nemogu na ovaj forum svi su prema meni nekako grubi čak i musawinx a i pokvario mi se net i nemogu više dolaziti ja sam sad kod elme i javim se sada da više nikada neću dolaziti zbogom.........oni koji su bili na forumu kad sam i ja bila mogli su biti dok neodem zauvjek a onaj ko nije došao žalimm..ćaooo najviše volim svoju Unicumusu_katjuu katja najdraža moja samo tebe pozdravljam........
[Vrh] Go down
ana3
Roxy
Roxy
ana3


Female Broj postova : 1261
Age : 27
Naj winx: : Zbogommm:...... 2cxt6xk
Reputacija: : 0
Registration date : 18.05.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyuto pro 16, 2008 4:32 pm

oh ne ljbuice moje ne smijes otic! falit ces nam, i osim toga bez selme ovaj forum nebi bio winx forum Sad
[Vrh] Go down
http://z4.invisionfree.com/Cool_Cats
Musa.Bloom
Roxy
Roxy
Musa.Bloom


Broj postova : 1242
Age : 26
Lokacija : Negdje daleko..u Magixu
Naj winx: : Zbogommm:...... Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 13.12.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyuto pro 16, 2008 4:34 pm

Zašto ne bi bio ovaj forum winx forum bez Selme..svejedno ona pak i ne dolazi ćest ona njega..
[Vrh] Go down
http://winxgirls.bloger.hr/
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyuto pro 16, 2008 9:52 pm

Molim te,nemoj otic,bez tebe ovaj forum ne bi bio isti! Sad Sad Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Marichuy
Moderator
Moderator



Female Broj postova : 1657
Age : 27
Naj winx: : Zbogommm:...... Zn3689
WinX rpg: : Rosita
Reputacija: : 7
Registration date : 14.10.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyuto pro 16, 2008 9:58 pm

WinxBloomMusa je napisao/la:
Molim te,nemoj otic,bez tebe ovaj forum ne bi bio isti! Sad Sad Sad Sad Sad Sad

nemoj otic! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad SadSad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyuto pro 16, 2008 9:59 pm

nema ici
ova tem premes u idm na pu
[Vrh] Go down
Musa.Bloom
Roxy
Roxy
Musa.Bloom


Broj postova : 1242
Age : 26
Lokacija : Negdje daleko..u Magixu
Naj winx: : Zbogommm:...... Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 13.12.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyuto pro 16, 2008 10:04 pm

WinxBloomMusa je napisao/la:
Molim te,nemoj otic,bez tebe ovaj forum ne bi bio isti! Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Za njom tako tugujete..kao da je ne znam što...a da ja želim otići bilo bi vas totalno birga..i vama totalno Bloom.Lockette ne dostaje što je banana,nego ste zato sretni :no: :no: ...ne kužim vas!!! Sleep :suspect:
[Vrh] Go down
http://winxgirls.bloger.hr/
Aldina_-_.D.L._-_fan
Moderator
Moderator
Aldina_-_.D.L._-_fan


Female Broj postova : 3008
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Zbogommm:...... Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 01.09.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyuto pro 16, 2008 10:14 pm

joj bas steta sto je otisla...SadSadSadSadSadSad:nadam se da ce se vratiti
[Vrh] Go down
http://www.winxclub1.bloger.hr
Gost
Gost




Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 12:49 am

Ejjjj ljudi trznite se! Obican clan kao i svi! Trebamo nastaviti dalje i uspjeti sa forumom pa ce se onda svi clanovi pa i ona itekako vratiti na forum i moliti nas da ih primimo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 12:55 am

Cak je samo pozdravila Katju! Zasto mi sad trebamo zaliti sto je ona otisla i to bez pozdrava(osim katji)? Ma naravno da ne trebamo!
[Vrh] Go down
Meriima
Roxy
Roxy
Meriima


Female Broj postova : 4402
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Zbogommm:...... Rva8v6
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 11:38 am

pa da! a ionako zašto mislite da bez nje ovaj forum ne bi bio winx forum??
mislim i meni je žao, ali ako je ona mislila da se svi mi osim katje ponašamo glupo prema njoj, ona je možda to prevrnula jer ona je mene maltretirala preko pm-a!!!
tako da neka ona misli da se mi svi (osim katje) ponašamo glupo prema njoj neka razmisli ponovo!!!
ali ett malo mi je žao zbog nje!
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
Aldina_-_.D.L._-_fan
Moderator
Moderator
Aldina_-_.D.L._-_fan


Female Broj postova : 3008
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Zbogommm:...... Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 01.09.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 2:37 pm

This is Stella/Layla life je napisao/la:
pa da! a ionako zašto mislite da bez nje ovaj forum ne bi bio winx forum??
mislim i meni je žao, ali ako je ona mislila da se svi mi osim katje ponašamo glupo prema njoj, ona je možda to prevrnula jer ona je mene maltretirala preko pm-a!!!
tako da neka ona misli da se mi svi (osim katje) ponašamo glupo prema njoj neka razmisli ponovo!!!
ali ett malo mi je žao zbog nje!

tako je u pravi si i mene je matletirala preko pm-a
[Vrh] Go down
http://www.winxclub1.bloger.hr
Meriima
Roxy
Roxy
Meriima


Female Broj postova : 4402
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Zbogommm:...... Rva8v6
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 2:48 pm

dok je bila na forumu uvijek me je maltretirala preko pm-a ali sam to obrisala!
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
Aldina_-_.D.L._-_fan
Moderator
Moderator
Aldina_-_.D.L._-_fan


Female Broj postova : 3008
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Zbogommm:...... Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 01.09.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 2:52 pm

ja nisam nemam strpljena pa ja predlazem da se zakljuca tema ionako je off topic prevelik
[Vrh] Go down
http://www.winxclub1.bloger.hr
Valentina <3
Musa admin
Musa admin
Valentina <3


Female Broj postova : 4189
Age : 27
Lokacija : Hrvatska
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 4:14 pm

Ja se ne slažem s vama,da bilo koji član ovog foruma od,forum više nije isti!
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Meriima
Roxy
Roxy
Meriima


Female Broj postova : 4402
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Zbogommm:...... Rva8v6
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 4:24 pm

ali ona tebe nije maltretirala!
Osim toga rekla je da smo se svi mi ponašali prema njoj glupo, osim Katje, što znaći da ona tebe mrzi, ili si se prema njoj stvarno ponašala glupo!
Ja nisam, ali ona jeste!!
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
Maja
Flora
Flora



Female Broj postova : 140
Age : 29
Lokacija : Hrvatska
Naj winx: : Zbogommm:...... N4jbr9
Reputacija: : 0
Registration date : 20.09.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 6:14 pm

ja Selmu baš i neznam tako da nemam nikakav komentar o njoj....
[Vrh] Go down
~♥Jelena♥~
Layla admin
Layla admin
~♥Jelena♥~


Female Broj postova : 3523
Age : 26
Lokacija : Hrvatska
Naj winx: : Zbogommm:...... Rva8v6
WinX rpg: : Kaj je to???
Reputacija: : 4
Registration date : 24.05.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 7:25 pm

Bloom.Layla_fan je napisao/la:
WinxBloomMusa je napisao/la:
Molim te,nemoj otic,bez tebe ovaj forum ne bi bio isti! Sad Sad Sad Sad Sad Sad

nemoj otic! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad SadSad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Pazi,sjeti se pravila o 5 riječi!
[Vrh] Go down
Http://winxcroatiaforum.77forum.com
ana3
Roxy
Roxy
ana3


Female Broj postova : 1261
Age : 27
Naj winx: : Zbogommm:...... 2cxt6xk
Reputacija: : 0
Registration date : 18.05.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 8:47 pm

Flora.Bloom je napisao/la:
WinxBloomMusa je napisao/la:
Molim te,nemoj otic,bez tebe ovaj forum ne bi bio isti! Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Za njom tako tugujete..kao da je ne znam što...a da ja želim otići bilo bi vas totalno birga..i vama totalno Bloom.Lockette ne dostaje što je banana,nego ste zato sretni :no: :no: ...ne kužim vas!!! Sleep :suspect:
ponasas se kao da nemas osjecaja :x
[Vrh] Go down
http://z4.invisionfree.com/Cool_Cats
ana3
Roxy
Roxy
ana3


Female Broj postova : 1261
Age : 27
Naj winx: : Zbogommm:...... 2cxt6xk
Reputacija: : 0
Registration date : 18.05.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 8:50 pm

Kenchy_Flora_Musa___ je napisao/la:
Cak je samo pozdravila Katju! Zasto mi sad trebamo zaliti sto je ona otisla i to bez pozdrava(osim katji)? Ma naravno da ne trebamo!
tako je ona odlucila i to mi moramo postivati nema veze ako nas nije pozdravila ipak je clan foruma!
[Vrh] Go down
http://z4.invisionfree.com/Cool_Cats
Gost
Gost




Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 9:11 pm

pa dobro ali ako njoj nije zao sto nas je ovako napustila ne kontam sto bi meni bilo zao sto je otisla
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Zbogommm:...... N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptysri pro 17, 2008 10:50 pm

Žao mi je što Selmaa_ odlazi,al u čemu sam pogriješila,šta sam joj napravila,niš nekontam?????????????A i smeta mi to što0 nam je rekla da se prema njoj glupo ponašamo.Da barem malo pogleda naše postove vidla pi da smo svi uza nju!Al ona uvijek skonta drukčije i mi joj nemožemo pomoći!Njena odluka njena briga.Ja nemam ništa protiv nje al ona tako misli!Valjda je mislila da sam ju zamrzila jer nisam bila na forumu.Al svako ima svoj razlog zašto nije bio na forumu u to doba kad je i ona bila i šta sad.Da jednom promisli vidla bi da se neponašamo glupo,mi vijerujemo da ona može doć do titule i do prijatelja,al neće doč ako nas neče ona braniti i mi nju!Moramo biti složni ako smo prijatelji,a ne odma napraviti temu Ja odlazim s foruma jer me mrzite bez razmišljanja.Prvo nek razmisli a onda nek napravi ako želi!!



Pa Selmaa_ bok i svima ćeš nam nedostajati a pogotovo meni i još nekima!!!Zbogom!! Crying or Very sad Sad
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Aldina_-_.D.L._-_fan
Moderator
Moderator
Aldina_-_.D.L._-_fan


Female Broj postova : 3008
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Zbogommm:...... Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 01.09.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyčet pro 18, 2008 4:08 pm

Mene ona maltretira preko pm-a i ja sam te poruke izbrisala.Ali sta joj ja mogu kada ona misli sve najgore?Nemogu sada da placem sto je jedan clan otisao!Ali mi tu njoj ne mozemo nista sto je ona otisla!!!!!!!
[Vrh] Go down
http://www.winxclub1.bloger.hr
Katja
Musa admin
Musa admin
Katja


Female Broj postova : 7689
Age : 26
Lokacija : kaj te briga????
Naj winx: : Zbogommm:...... Ta5xmt
Reputacija: : 48
Registration date : 23.03.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptyčet pro 18, 2008 10:04 pm

Meni je uviekšto kad vas netko maltretira nikad mi ne rećete..Sad
Jer samo upamitite da kad god budem ljuta na vas lil bilo što bilo tko od admina ako prijavita da vas netko maltretira će ga banati!
NE SMIJETE SI DOPUSTITI DA OSTALI UPRAVLJAJU VAŠIM ŽIVOTOM!!!!

Plus,meni je žao što je Selma otišla makar ja razumijem zašto je ljuta na Tatjanu ali
ne znam da li je to istinito!
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Aldina_-_.D.L._-_fan
Moderator
Moderator
Aldina_-_.D.L._-_fan


Female Broj postova : 3008
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Zbogommm:...... Ta5xmt
Reputacija: : 0
Registration date : 01.09.2008

Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Emptypet pro 19, 2008 2:15 pm

ok katja ja cu ti uostalom reci kada me neko maltretira
[Vrh] Go down
http://www.winxclub1.bloger.hr
Sponsored content





Zbogommm:...... Empty
PostajNaslov: Re: Zbogommm:......   Zbogommm:...... Empty

[Vrh] Go down
 
Zbogommm:......
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Groblje :: Kanta za smeće-
Forum(o)Bir: