Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zamislite ovo hahahaha

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 1:42 pm

zamislite ovo kod mene u ulici zadnja kuca prodaju se petarde ima male od 1 dinar ima 3 puta pucaju 3 dinara 5 pute pucaju 10 dinara polu dinamitske 10 dinara i dinamitske 250 dinara stigli smo tamo ja i moja drugarica maja stigli smo na prozor pokucao sam i izasla je prodavceva zena rekla je cao izvolite ja sam trazio 6 polu dinamitskih 3 sto 3 puta pucaju i jednu kutiju onuih od 1 dinar u kutiji ih ima 60 komada kad smo dosli kuci otisli smo po mog druga vukasina i njegovu sestru marinu njihova kuca je jakooo stara marina je izasla i rekla -Moja mama mi je zabranila da se druzim sa vama a i vuletu
-mi smo izaasli i zalupili joj vrata a kapiju smo ostavili sirom otvoreni da psi mofgu da izadju bilo mi je muka vise od njih pa samodlucio da im zapalim POLUDINAMITSKU petardu na prozor haahahahh zapalio sam varnicila je i i samo je pukala sakrili smo se iza auta preko i njihov tata BUKI je izasao na prozor mi smo otrcali kod maje i bukii je izasao napolje majo povikao je maja je izasla rekao sam joj da kaze da je to bojan moj drug i njen takodje ona je izasla i rekla je ammmmmmmmm bojan je -sto lazes rekao joj je tata od one malog derleta -dobro miljan je grrrrrrrrr povikao sam izasao sam iz njenog dvorista i rekao JA SAM tongue tongue tongue tongue tongue pitao je sto slagao sam da su i oni meni to isto ursadili i on je rekao a sto lazes kad oni to nemaju ammmmmmmmm ammm a da za novu godinu onda su imali ahhhh rekao je kako vi lazete


ISTIA JE
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Zamislite ovo hahahaha N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 1:47 pm

ja sam to jedva pročitala al nekužim kaj očeš reč
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 1:48 pm

HOCU RECI DA SMO BACALI MOM KOMSIJI NA PROZOR POLU DINAMITSKE PETARDE PRE 15 MINUTA
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Zamislite ovo hahahaha N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 1:49 pm

ma daj kuća mu se mogla srušit hehe :o
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 1:51 pm

ahaahahahahaha a stara je ju i onako se vec spustila i uzas vlazi neko pomisli da je padala kisa od te vlage i vode po ulico mada sunce nemoze jace da sija
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Zamislite ovo hahahaha N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 1:53 pm

hehe a kaj da mu se srušila kuća i on se preseli kod vas kak bi ti bilo,onda bi i petarde stavljao na svoju kuću na prozore?
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 1:54 pm

aaaaaaaaaaaaaa taj bedak da mi udje u kucu pa moja kuca bi zaspala jaadna ona
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Zamislite ovo hahahaha N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 1:55 pm

e da vidiš,ak tak nastaviš to bu ti se možda dogodilo hehe :o
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Emptysri sij 07, 2009 5:33 pm

juuuu nedaj boze
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zamislite ovo hahahaha Empty
PostajNaslov: Re: Zamislite ovo hahahaha   Zamislite ovo hahahaha Empty

[Vrh] Go down
 
Zamislite ovo hahahaha
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hahahaha ovo morate cuti
» EJ LJUDI ZAMISLITE OVO!!!
» Zamislite da Stella

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: Off topic time!-
Forum(o)Bir: