Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ljudi imam novost

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ljudi imam novost Empty
PostajNaslov: Ljudi imam novost   Ljudi imam novost Emptysub vel 14, 2009 12:26 am

ja i moja mama sutra posl klizanja idemo u bazaar to je radnja u novom sadu ima i turbo limac p acu ako bude bilo kupiti winx
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Ljudi imam novost N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Ljudi imam novost Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi imam novost   Ljudi imam novost Emptysub vel 14, 2009 9:10 am

ja sam jučer bila u turbo limaču i ivla sam bloom u enchantixu,stellu sa onim odjelom kad je bila s kišobranom ili nešto drugi,floru obišnu i sa kaputićem,bloom običnu i stellu običnu,i laylau sam vidla al mislim da je bila obično obučena

no ti to ideš u novi sad

zake nebi išel ut u hrvatsku

i tam di je turbo limač ja sad neznam di je turbo limač,dal je u Varaždinu ili u Ivancu to sigurno katja zna jer ja motam Ivanec i Varaždin
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Ljudi imam novost Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi imam novost   Ljudi imam novost Emptysub vel 14, 2009 9:53 am

ha ha ha da idem u hrvatsku pa to je ``MALO``predaleko ali siguran sam i da ima u novom sadu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ljudi imam novost Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi imam novost   Ljudi imam novost Emptysub vel 14, 2009 10:05 am

Kod nas ima dom za nezbrinutu djecu i oni preko raspusta idu u Italiju! Jedna curica mi je pokazivala lutku Flore sa krilima! Mislim da je Enchantix ili je 4 sezona(ak tog ima)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ljudi imam novost Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi imam novost   Ljudi imam novost Emptysub vel 14, 2009 10:07 am

Spuzva Bob je napisao/la:
ha ha ha da idem u hrvatsku pa to je ``MALO``predaleko ali siguran sam i da ima u novom sadu

Hrvatsku i Srbiju dijeli BOSNA!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ljudi imam novost Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi imam novost   Ljudi imam novost Emptysub vel 14, 2009 10:15 am

brandon:no no no hrvatska i srbija se granice ali ako idem kod nekog u hrvatsku nije fer da ne svratim kod kena na kafu u bosnu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljudi imam novost Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi imam novost   Ljudi imam novost Empty

[Vrh] Go down
 
Ljudi imam novost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» LJUDI IMAM NOVOST!
» Aaaa..ljudi nevjerojatna novost!!!
» Ljudi! ljudi! i dalje ne vjerujem
» ljudi,ljudi,ljud...
» Novost: REPUTACIJA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Winx cro forum :: WinX stvari-
Forum(o)Bir: