Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dosta mi je ovoga......................................

Go down 
+9
Valentina <3
EmaBloom
Katja
Petra
AsianMelody
***Mery***
Elma_Musa
Meriima
~Hana~
13 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
~Hana~
Bloom
Bloom
~Hana~


Female Broj postova : 35
Age : 27
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 04.02.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 7:56 pm

JA sam otkrila ko je to pisao
posto znam da ce te ban tog ko je to uradio reci cu da bi to sve proslo onaj koji je to uradio je




























~HANA~
[Vrh] Go down
Meriima
Roxy
Roxy
Meriima


Female Broj postova : 4402
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Rva8v6
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 7:58 pm

Sad priznaješ?
Kao što bi poslovica rekla:
Priznaj i pola ti se prašta!
Ali zašto si to sve prenjela na Aldinin račun kada si u moj profil pisala...?
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
~Hana~
Bloom
Bloom
~Hana~


Female Broj postova : 35
Age : 27
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 04.02.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:00 pm

ali samo sam ono ti si obicna mala retardirana kurva i dole pise a ja sam a*d*n*
[Vrh] Go down
Meriima
Roxy
Roxy
Meriima


Female Broj postova : 4402
Age : 26
Lokacija : BiH Tuzla
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Rva8v6
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:01 pm

A ono iznad?
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
~Hana~
Bloom
Bloom
~Hana~


Female Broj postova : 35
Age : 27
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 04.02.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:12 pm

koje samo sam ovo i zelim da se izvinem svima molim vas molim vas primite moje izvinjenje
[Vrh] Go down
Elma_Musa
Roxy
Roxy
Elma_Musa


Female Broj postova : 910
Lokacija : Bih Velika Kladuša
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 10f87cy
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:13 pm

auuuuu hanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako si mogla?sram te bilo!!!!
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
~Hana~
Bloom
Bloom
~Hana~


Female Broj postova : 35
Age : 27
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 04.02.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:18 pm

zao mi je Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad SadSad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Elma_Musa
Roxy
Roxy
Elma_Musa


Female Broj postova : 910
Lokacija : Bih Velika Kladuša
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 10f87cy
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:19 pm

pa zašto si ti to pisala,niko te nije molio!
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:28 pm

SAD MI TE JE DOSTA!!KAKO SI MOGLA?
MENI ONO PISATi???MA BAS SI KULTRURNA!!I HATE YOU!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:31 pm

Ja vam moram nesto reci!
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:31 pm

Sta,Kenanne reci!!
[Vrh] Go down
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:32 pm

SLAŽEM SE SA MERJEM!!! NISI IMALA RAZLOGA TO DA PISES! I KO TI JE DOZVOLIO???
PIŠEŠ NA RAČUN ALDINE SRAM TE BILO!!!!!!!!! :x
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:33 pm

Miljan ima dva accounta

1.~Hana~
2. MiljanFloraFan
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:33 pm

I HATE YOU!!
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:33 pm

Kenchy_Flora_Liverbird98 je napisao/la:
Miljan ima dva accounta

1.~Hana~
2. MiljanFloraFan
Jeli ti to ozbiljno?Molim?Stvarno'Ozbiljno?
[Vrh] Go down
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:34 pm

Znači Miljan je........ :|
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:35 pm

Da, jako sam ozbiljan!
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:36 pm

JoJ,a ti cijelo vrijeme sutis!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:37 pm

I ja sam nedavno saznao!
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:39 pm

Pa mogao si odmah reci!!Kako si saznao?
[Vrh] Go down
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:39 pm

Kenchy_Flora_Liverbird98 je napisao/la:
Miljan ima dva accounta

1.~Hana~
2. MiljanFloraFan

Ne razumem šta??? šta je account? neznam
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:40 pm

Account je korisnicki racun
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy
***Mery***


Female Broj postova : 1439
Age : 25
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... 2cxt6xk
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:40 pm

Kako si saznao?
[Vrh] Go down
AsianMelody
Roxy
Roxy
AsianMelody


Female Broj postova : 2216
Age : 28
Lokacija : Melody
Naj winx: : Dosta mi je ovoga...................................... Ta5xmt
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:41 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
joj to znači da je ~Hana~ i Miljan...... znaš već?
Ako sam pogrešno razumela daj reći ću ti u PM
[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Gost
Gost




Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Emptypon ožu 09, 2009 8:50 pm

Flora1000 je napisao/la:
Kako si saznao?

Rekao mi je preko MSN-a
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dosta mi je ovoga...................................... Empty
PostajNaslov: Re: Dosta mi je ovoga......................................   Dosta mi je ovoga...................................... Empty

[Vrh] Go down
 
Dosta mi je ovoga......................................
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Na koje druge forume najredovnije dolazite osim ovoga??
» dosta mi je...
» odlazim dosta mi je!!!!!
» E sad mi vas je stvarno dosta...
» ovog mi je stvarno dosta

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: O forumu :: Novosti-
Forum(o)Bir: