Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hana me banala!!!!

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost *Sa
Gost




Hana me banala!!!! Empty
PostajNaslov: Hana me banala!!!!   Hana me banala!!!! Emptyuto sij 05, 2010 4:33 pm

Hana me banala zbok takozvanog dupliranja i zbog toga sto misli da sam ja florafan(ali nisam).Danas sam se registrovala opet po treci put i vjerovatno je to razlog ali morala sam jer za druge acounte zaboravila password. Mozda su pravila foruma da se nesmije raditi ovo sto sam ja uradila i ja se izvinjavam,ali mora li me hana osudjivati 2 sekunde nakon sto sam se registrovala... Za mene to nije fer!!!!! Ali boli me briga,nek me je banala. Ali na njenu zalost ja nisam florafan i neka nadje nekog drugog da napada a ne mene. I Hana da znas da mi od pocetka nisi simpaticna,a prema odgovorima na pitanja koje sam postavila nekim drugim korisnicima nisi ni njima "tako simpaticna". Iako ovo nema veze sa mojim problemom samo neka znas da me boli briga za tvoje misljenje jer sam "banana".... lol! lol! lol! lol! afro jupiiiii pljesak policija mislimisli tenin smajl xD i zato ako hoces banaj me i na 1000 dana i to me boli briga... Nemoram ni dolaziti na ovaj forum,to je vama samo jedan korisnik manje.............. lol!
[Vrh] Go down
Hana=)
Stella admin
Stella admin
Hana=)


Female Broj postova : 4871
Age : 26
Lokacija : Solarija
Naj winx: : Hana me banala!!!! Zn3689
WinX rpg: : Stella i Urara
Reputacija: : 34
Registration date : 19.05.2008

Hana me banala!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Hana me banala!!!!   Hana me banala!!!! Emptyuto sij 05, 2010 5:24 pm

aha a zakej tvoj Ip je s floromfan daj mi reci to onda
i mogla si reči da mi bi ti promjenili pass a NE DA SE REGAŠ 3 put!!!! srditie me! ljuti stop
[Vrh] Go down
http://moon-cro.do-talk.com/index.htm
 
Hana me banala!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hana!!!!!!!!!!!!!
» Hy a im hana
» Keno VS. Hana
» Cao Hana hocesli se pomiriti?
» Hana me poslala

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Groblje :: Kanta za smeće-
Forum(o)Bir: