Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat ili Brbljaonica

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptysri kol 07, 2013 11:14 pm

neda mi se
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned oľu 23, 2014 2:45 pm

A sad ga slušaš Razz
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned tra 27, 2014 1:59 am

Daaaaaa xD
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 4:15 pm

Ultimate bias? (ako imaš)
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 6:18 pm

Kim Jonghyun <3 Very Happy
Isto?
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 6:29 pm

Aaaaaaa meni je teško.Nmg da odlučim između dvojice.
Luhan ili Mark Tuan? Aish zašto je tako teško  Rolling Eyes 
Obojicu obožavam i oboje su mi savršeni <3
Smiješno je što su oboje Kinezi pored toliko Korejaca :'D

A od djevojaka mi je Dara <3 Najsavršenija je <3
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 6:33 pm

Hahaha bias in SHINee?
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 6:55 pm

Taeminie <3
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 6:58 pm

A suju?
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 7:07 pm

Fishy boy - Donghae <3

Ali obožavam i Henry-ja.
+ svi ostali članovi (posebno Sungmin, Eunhyuk i Heechul) <3

Tebi?
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 7:12 pm

Hahaha a nezz najvjerojatnije ryeowook jer IH bas neznam
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptypet svi 02, 2014 7:37 pm

Lol upoznaj ih. Najbolji način je da gledaš smiješne videe.Vjeruj mi.
Pošto sam imala loše iskustvo sa EXO (nisam mogla da ih sve raspoznam a sad mi treba da vidim jedan dio tijela i znam ko je Smile ) nisam htjela da se patim sa SuJu pa sam gledala smiješne videe. Evo nekih ako imaš vremena xD

https://www.youtube.com/watch?v=8JlCIrNK8Xk (ovaj mi je bio prvi xD )
https://www.youtube.com/watch?v=4o2IEPvFBek
https://www.youtube.com/watch?v=Ys-_Qx4wuJo
https://www.youtube.com/watch?v=QPdp_mdM8g4 (ovaj mi je najbolji)

Ima još lako je pronaći s obzirom da su velike budale xD (tako ja nazivam sve K-Popere ali ne mislim ništa loše nego ih volim zvati moje budale xD)
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptysub svi 03, 2014 12:31 am

znam tako sam upoznala shinee,snsd i f(x) + random facts na svim mogućim stranicama interneta xD
budem pogledala ovo, tnx
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptysub svi 03, 2014 1:23 pm

nnc Smile
vidim vise si fan od sm entertainment nego od k-pop.Upravu sam ili ne?
Mislim na ovo vecina grupa koje slusas su iz SM entertainment. Vjerujem da ti je i prva grupa bila iz SM.
Ja sam pocela slusati K-Pop sa YG entertainment. To su BIGBANG i 2NE1. Za njih si cula xD

Da li si čula mix pjesme bendova iz sm entertainment? Savrsene su.
I kad si vec SMfan pocni i da slusas EXO. Neces se pokajati Very Happy
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptysub svi 03, 2014 8:28 pm

da,SM je prva grupa koju sam čula, znam više grupa(koje nisu iz SMtown) ali nisam upoznata sa članovima a i najbolje znam shinee,f(x),snsd,suju upoznajem polako xD
naravno da znam 2ne1 i bigbang ali njihove pjesme nisu kao od shinee,snsd i tako...
ono prvo što čujem i vidim meni ostavlja dojam na grupu a prvo što sam čula i vidla od bigbang, 2ne1 ii još nekih grupa nisu ostavili dobar dojam xD trenutno se držim poznatoga xD
ali počet ću slušat i druge grupe više ne brini slušam još neke osim navedenih ali ne toliko koliko ove...
osnove k-popa znam xD ostalo mora pričekat xD SM ima najbolje i najuspješnije gurupe tako da...
nije da ima neznam koliko pjesama koje mi se ne sviđaju ali ima ih puno tako da nije da sam fan smtown nego i k-pop..pa kraljica k-popa je boa a ona je iz SMentertainment a volim njezine pjesme..
nisam čula remixe jer ima toliko pjesama i ovako i obožavam ih i slušam cijele dane tako da me baš i ne znimaju remixi..

[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptysub svi 03, 2014 11:50 pm

Ja SM nisam uopšte voljela.Sve njihove izvođače sam izbjegavala.
EXO - njihova Wolf je stalno dolazila na radiju i nisam je voljela.Kada sam htjela da ih istražim i vidjela da imaju kineske članove zamrzila sam ih (lol nisam voljela kineze).Ali kasnije sam iz zavoljela i bias mi je postao kinez, Luhan <3.
SHINee - nije da sam ih izbjegavala ali nije mi se svidio njihov stil muzike (pjesma poput Lucifer). Ali nakon što sam čula EXO kako pjevaju Why So Serious svidjela mi se pjesma a kasnije sam čula i njihove pjesme koje ne zvuče kao Lucifer-inače ni dan danas nisam baš fan te pjesme. I moram izdvojiti pjesmu Replay jer je obožavam.
Super Junior - aaaaa kako tek njihove pjesme nisam voljela.Ni dan danas ne volim Mr. Simple.Ali ostale pjesme obožavam. Zavoljela sam ih nakon pjesme Butterfly.
f(x) - nzm šta reći.Slušam 4 pjesme i to je to. Ženske bendove nisam slušala (a ni danas nisam veliki fan).
SNSD - sam prezirala.Zašto? ni sama nzm.Mislim da je to bilo zbog Yoona jer mi se nije sviđala ali sad je sve ok.Zavoljela sam ih nakon I Got A Boy i Sooyoung ( i to tek prije 2 mjeseca).
DBSK/TVXQ - ne volim.Ne sviđaju mi se pjesme ili kako bi Kris rekao (That's not my style).

Jednostavno nisam voljela SM ali sada obožavam. <3
I + nisu najveći bendovi izašli iz Sm već iz Sm i YG. Najpopularniji boyband je ubjedljivo BIGBANG, koji ima najviše likes na fb, jedini boyband koji ima preko 100 miliona pregleda na yt i bend u kojem je najpopularniji Korejac u svijet (možda poslije Psy-a xD) G-Dragon. Također iz YG je i sam Psy a njega zna čitav svijet. Mislim da bi YG bio najveći da ima više bendova. Kod Sm je tu 5-6 bendova dok kod YG samo dva + jedan duo koji je imao debut prije mjesec dana, i na istoj su poziciji. Da YG ima više bio bi najpopularniji. Mada to je ne bitno jer to samo stvara fanwars koji su glupi, bez razloga i koje prezirem. Ja sam K-Pop fan i ne biram niti ću birati stranu.

A pod onim nisam mislila remix-e nego nešto drugo.Objavim šta sam mislila nakon što ti nešto napišeš jer sam crkla pišući. Very Happy
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 12:05 am

samo da znaš pjesme kao lucifer,mr.simple,pjesme od boe su pravi k-pop.k-pop se promijenio nakon nekog vremena i postaje sve popularniji jer je sve sličniji american popu.ja volim i stari (pravi) k-pop i noviji (ali više stari) (pjesme koje ti slušaš nisu pravi k-pop) ,onda super junior je 1. najpopularnija grupa,nakon suju je bigbang a na trećem mjestu je shinee(od boybands) (a snsd i 2ne1 prve dvije girlband grupe)
psy je postao tako popularan zbog gangnam style pjesme a nakon gentleman nije više ostao tako popularan (jer + to je jedna njegova popularna pjesma a gentleman -svi su bili razočarani i njegova popoularnost je malo pala)

istina,gdragon je najpopoularniji ,ali kao soloist, a ako gledamo cijelu grupu super junior je na 1. mjestu

imam ja još puno toga za napisat ali doć će vrijeme i za to xD

Kris: "Chicken is not my style"
Onew: "You're dead to me" xD
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 12:16 am

Pa promijenio se ali i dalje je K-Pop i ne može da bude ni blizu American Pop (osim ako onaj Chad Future nešto ne učini).No nije bitno
I samo jedno BIGBANG je najpopularniji u svijetu.2NE1 su najpopularnije u svijetu. SNSD su ubjedljivo najpopularnije u Koreji i SuJu su najpopularniji u Koreji i + nemoj da ovo ide dalje (molim te).Ne želim fanwars. I stop ovo su zadnje riječi o YG vs. SM jer pravi K-Pop fan(kojih je 20%-30% od svih koji ga slušaju) nikada ne bi raspravljao o tome.Pravi fan zna da su tu uvijek BIG 3- YG SM i JYP i podržavao bi sva tri bez obzira na sve. Big 3 hwaiting Very Happy
Kris: "Chicken is not my style"
After 23 years he tasted for first time chicken.
Kris: "I didn't know that it has good taste"
Oh god, silly Kris xD
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 12:26 am

ma nije ovo fanwar,po onome što sam vidjela i čula pišem sve ovo o popularnim grupama ali nema veze, i nije YG vs. SM nego samo iznosimo naše mišljenje o svemu, i naravno da podržavam sve i YG i SM i JYP- svi znaju za "K-pop is one big family" tako da nije fanwar Wink

xD Kris and Onew thing xD
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 12:29 am

Bila EXO fan ili ne pogledaj prvu epizodu njihovog Showtime jer to jednostavno nešto savršeno <3
Kris je trebao da bude cold guy ali je ispao fool from galaxy :'D
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 12:33 am

hhahah budem xD
(nisam baš neki EXO fan jer mi se ne sviđaju njihove pjesme -koje sam do sad čula)
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 12:43 am

A koje si čula?
Njihova je najpopularnija Growl a nju ne volim. Ja volim Wolf, Heart Attack (svako voli ovu pjesmu), Baby Don't Cry, Don't Go, MAMA, Overdose (čekam da izađe -.-), Peter Pan, Two Moons ma sve Very Happy

Volim i Lucky ali tekst u kojoj govori biti rođen u istoj državi kao i ti i pričati isti jezik kao i ti je sreća (u vidu toga) me rastužuje. Kao i Peter Pan jer je jednom bio ovakav komentar:
EXO je peter pan i on će naći svoju Wendy dok mi smo Tinkerball koja će to gledati sa strane Sad
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 12:53 am

Mah neda mi se nabrajat iako ih Nema puno

Budem sve rekla u mojoj k-story xD
[Vrh] Go down
-
Roxy
Roxy



Female Broj postova : 3060
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 N4jbr9
Reputacija: : 6
Registration date : 14.10.2011

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 1:00 am

Au dok ona dodje :'D
[Vrh] Go down
Mely_Kpopper
Roxy
Roxy
Mely_Kpopper


Female Broj postova : 3193
Age : 24
Lokacija : Seoul,South Korea
Naj winx: : Chat ili Brbljaonica - Page 3 2cxt6xk
Reputacija: : 4
Registration date : 22.06.2012

Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Emptyned svi 04, 2014 1:04 am

Ah znam Ali pocet cu ju uskoro pisat,Ali ocito nece bit smisleno niti ce ic po redu I tako al nadam se da ces na kraju sve skuzit
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat ili Brbljaonica   Chat ili Brbljaonica - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat ili Brbljaonica
[Vrh] 
Stranica 3 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Brbljaonica
» Moj chat...:)
» Winx chat od Eme
» Xat box-Chat box na forumu
» moj chat novi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: igrice-
Forum(o)Bir: