Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 The small giant - Mali džin

Go down 
Autor/icaPoruka
Janja
Flora
Flora
Janja


Female Broj postova : 138
Age : 24
Lokacija : Beograd
Naj winx: : The small giant - Mali džin 2ns8k95
WinX rpg: : Seli Abiling
Reputacija: : 0
Registration date : 07.04.2011

The small giant - Mali džin Empty
PostajNaslov: The small giant - Mali džin   The small giant - Mali džin Emptypet tra 15, 2011 12:05 am

Znam da niko ne zna za ovaj crtać, ali sam ipak otvorila temu za njega. Evo šta se dešava u crtaću:

Emili je osmogodišnja devojčica kojoj je dosadilo da je tretiraju kao dete. Jednog dana njeni roditelji je pošalju na odmor i ona je zbog toga presrećna. Ali kada je stigla na mesto gde bi trebalo da odsedne ona se našla u Magičnoj dolini. Tamo je njen ranac, Kinubi oživeo i dobio moć govora. Ali još čudnija stvar je to što je tamo ona visoka skoro deset metara! To je začudilo sve stanovnike Magične doline. Naravno, to nije sprečilo Emili da nađe prijatelje. Upoznala je Elmera i Freda i sa njima će istražiti pećine, doline, obale, ptice, životinje i gigantske krabe i provešće se kao nikad do sad!

Uvodna špica:


Ovaj crtać su napravili Alphanim i Gaumont (zajedno) 2010. godine. To su isti koji su napravili i crtać Jež Alfred na zadatku.
[Vrh] Go down
http://jez-alfred.serbianforum.info/
 
The small giant - Mali džin
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» forumcicu moj mali o retriverima
» moji mali potpisi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: Televizija-
Forum(o)Bir: