Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nešto zanimljivo

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Emptyned svi 01, 2011 11:25 am

Neki već znaju za ovo a neki ne.

Nešto zanimljivo Rebecca-black-1
Dva meseca nakon što je postavljen na internet, spot 13-godišnje devojčice već je prešao magičnu granicu na YouTubeu.
Nešto zanimljivo Rebeccablack3
“Friday” je već sada 23. najgledaniji muzički video u istoriji ovog sajta, što je Rebeccu preko noći pretvorilo u pravu zvezdu. Najgledaniji video na YouTubeu je “Baby” Justina Biebera, za koga Rebecca kaže da ga obožava. Ipak, treba reći da je “Friday” brže stigao do brojke od 100 miliona pregleda.
Nešto zanimljivo Rebeccablack4
Iako se proslavila takoreći preko noći, Rebecca otkriva da je počela da peva s devet godina i da je do sada imala više nastupa, kao i da pohađa muzičke kampove svako leto i bavi se plesom.

Meni se cini da ona ima 21 godinu a ne 13.Iako je na You Tubetu njenu pjesmu pregledalo preko 100 000 000 ljudi 2 000 000 su rekli da im se ne sviđa ta pjesama.Meni je ok ali njen glas i izgled... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes







Ona nije jedina od mladi pjevačica koju mrze.Dosta pjesama ima koji su tinejđeri pjevali a video je pogledan više od 1 000 000 puta.Ja mislim da se gotovo svima sviđaju te pjesme samo što su ljubomorni.Čitav život sanjaju da budu zvjezde a onda na kraju se samo neka nepoznata osoba pojavi i postane popularna
Evo nekih komentara sa bravo.rs :

"hit?!!!!!!!!! to je nesto najgluplje sto sam u zivotu cula,da mogu,na youtube-u bi ga dislike 100000000000 puta!!!!!!!1 napravila sam ovo samo da bih napisala koliko mrzim ovu pjesmu i koliko je glupa!!!!! mislim,nisam znala da djeca od 13 godina mogu da voze auto! ja licno imam jedanaest godina,i ponasam se i izgledam u skladu sa godinama,kao DIJETE,jer to i jesam,a i onaaaaaaaaaaa i od 13 god djeca ne bi bas trebala da Partyyying……….,A TREBALA BI DA ZNAJU DA WE SO EXCITED NE ZNACI NISTA! I KO MOZE DA LIKE TU PJESMU!?!"

"HIT?! E ako je ovo hit ja sam milioner.. Znate li vi uopšte kojoj se pesmi kaže hit? Ako je popularna,ako se mnogima sviđa,ako je već nedeljama na prvom mestu top listi,itd…. Ova pesma bi pre bila neka dečija pesmica,a ne ‚‚hit‚‚.-.-"

"Rebecca zvijezda ??? Friday hit ??? Onaj ko je ovo pisao mora da tumaci rijeci pogresno. Hitove imaju Michael Jackson, Britney Spears…..a ne neka ufurana bogatasica koja je postigla rekord samo zato sto joj se svi ismijavaju. Molim vas prestanite da pisete o njoj jer je niko ne slusa i nikoga nije briga za nju.Njeno ime nije vrijedno spomena."

"Ova mala se samo tu pali i kresti…Probila se svojim milioncicima ,a ove druge,PRAVE zvezde sa PRAVIM hitovima su morale malo(vise) da se potrude…Ona je bogata a to ne bi bio problem da nije SAMO bogata…"

To je bezobrazno.Lady Gaga je rekla:"Rebecca Black je genijalna".Miley Cyrus je oduševljena njome.

Ovo kaže bravo.rs
Poslušajte “Friday”, kandidata za najgoru pesmu svih vremena
Poslednji primer doslovno preko noći stečene slave je mlada Rebecca Black. Devojka ima trinaest godina, ide u školu, a nedavno je na YouTubeu objavila svoj singl, nazvan “Friday”. Pogađate, Rebecca je opevala svoj omiljeni dan u nedelji jer je tada gotova škola.
Naišla je na izrazito negativne kritike, a kako i ne bi, kad je pesma zaista najgore što ste u životu čuli. Osim kompjuterski obrađenog glasa na kojem bi joj pozavidio i will.i.am, devojka peva i kriminalno loše stihove. “Juče je bio četvrtak, danas je petak, sutra je subota, a nedelja dolazi posle”, pevuši mlađana Rebecca. Devojčica se proslavila preko noći, a svi u Holivudu znaju za nju. Takođe, njen spot je već gledalo više ljudi nego GaGin “Born This Way”!
Ona je srećna, uprkos kritikama, jer je slavna i jer mnogi talentovani ljudi znaju njene stihove. Ukoliko vam ništa nije jasno, ne brinite, za sve postoji logično objašnjenje. Naime, pesmu su za Rebeccu napisali u kompaniji Ark Music Factory. Inače, to je holivudska kompanija koja nudi bogatim roditeljima priliku da njihovu decu pretvori u pop zvezde i to sve za oko dve hiljade dolara po pesmi. Nadajmo se da su shvatili da bi bilo dobro devojčicu usmeriti prema nečem drugom ili makar potražiti nekog drugog za saradnju.

Rebecca Black, koja je postala hit YouTubea samo zato što su svi hteli da pogledaju najiritantniji spot u poslednjih nekoliko meseci, počela je da dobija i pretnje smrću.

Naime, policija u Kaliforniji istražuje dve osobe koje su pretile da će ubiti Rebeccu.
Iako kažu da pretnje ne shvataju ozbiljno, ipak ih istražuju. Jedna je došla putem e-maila, a druga telefonom. Rebeccin spot “Friday” do sada je pogledan više od 110 miliona puta na YouTubeu, a ona je odlučila da snimi još jednu pesmu na kojoj trenutno radi, ali ovog puta je sama napisala tekst.
Za “Friday” su njeni roditelji platili jednoj specijalizovanoj agenciji da joj napišu i komponuju hit i pomognu joj da se proslavi jer je to bila istinska želja njihove maloletne kćerkice.



Katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
♫Hana♫
Roxy
Roxy
♫Hana♫


Female Broj postova : 1032
Age : 25
Lokacija : BiH
Naj winx: : Nešto zanimljivo 2cxt6xk
Reputacija: : 19
Registration date : 25.09.2010

Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Re: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Emptyned svi 01, 2011 11:26 am

kasnije cu procitati,nemam sad vremena
[Vrh] Go down
http://europianwinx.bosnianforum.com/
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin
Tanny-chan


Female Broj postova : 5535
Age : 26
Lokacija : koga briga!
Naj winx: : Nešto zanimljivo N4jbr9
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Re: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Emptyned svi 01, 2011 11:38 am

Ja sam poslušala tu pjesmu.pjesma je super napisana i sve ali tu pjesmu bi i djete na takav način moglo otpjevad XD

Nemam ja niš protiv nje ali nesviđa mi se njen glas uopče

Al ok,mislim ko od bogatih danas nebi odmag postao zvijezda.
Svi pjevači npr. Lady Gaga,Miley Cyrus...su morali štošta pretrpjeti da bi došli do slavnih pjevača
A ova pa odjednom sam se prek noči pretvori u zvijezdu

Eto to je moje mišljenje Very Happy
[Vrh] Go down
http://mermaidmelody.forum7.biz/
Gost
Gost




Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Re: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Emptyned svi 01, 2011 11:41 am

Tanny-chan je napisao/la:

Nemam ja niš protiv nje ali nesviđa mi se njen glas uopče

Tu slažem potpuno!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
♫Hana♫
Roxy
Roxy
♫Hana♫


Female Broj postova : 1032
Age : 25
Lokacija : BiH
Naj winx: : Nešto zanimljivo 2cxt6xk
Reputacija: : 19
Registration date : 25.09.2010

Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Re: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Emptyned svi 01, 2011 11:43 am

♥Vanessa♥ je napisao/la:
Tanny-chan je napisao/la:

Nemam ja niš protiv nje ali nesviđa mi se njen glas uopče

Tu slažem potpuno!!!!!!!!!!!


i ja isto
[Vrh] Go down
http://europianwinx.bosnianforum.com/
Gost
Gost




Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Re: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Emptyuto srp 19, 2011 4:13 pm

Da li ste čuli njenu novu pjesmu?
Sto puta je bolja od Friday a glas je sada 10000000000000000000 bolji.
Obavezno poslušajte:
[Vrh] Go down
*ColdFire*
Roxy
Roxy
*ColdFire*


Female Broj postova : 356
Age : 24
Lokacija : Domino
Naj winx: : Nešto zanimljivo 2cxt6xk
WinX rpg: : Anges
Reputacija: : 9
Registration date : 28.06.2011

Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Re: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Emptyuto srp 19, 2011 4:17 pm

Supwr zanimljivost!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Re: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Emptyuto srp 19, 2011 4:22 pm

Nova pjesma je izašla prije 17 h a ima već 1.650.468(negdje piše 1,088,288)pregleda.
Ali koliko pjesma bila bolja od prošle opet ima više onih koji mrze tu pjesmu nego onih koji je vole.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nešto zanimljivo Empty
PostajNaslov: Re: Nešto zanimljivo   Nešto zanimljivo Empty

[Vrh] Go down
 
Nešto zanimljivo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Izvan winx :: Off topic time!-
Forum(o)Bir: