Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club croatian forum


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 oktobarske kiše

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
someonesomewhere
Flora
Flora
someonesomewhere


Female Broj postova : 120
Age : 24
Naj winx: : oktobarske kiše N4jbr9
Reputacija: : 0
Registration date : 18.02.2012

oktobarske kiše Empty
PostajNaslov: oktobarske kiše   oktobarske kiše Emptyned vel 10, 2013 8:07 pm

Samo želim otići i završiti s tim.Ustvari,ne želim otići.Bojim se.Bojim se do smrti.Čudno?Mnogi se ljudi boje zubara,ali ja sam najčudnija kada se o tome radi.Zub mi je slomljen.Baš kao i srce.Bojim se,da kada odem,zub će mi se još više slomiti.Baš kao što se slomilo i moje srce.A to boli.Znam da jako boli.

Otišao je bez pozdrava.Rekao je da me neće ostaviti.Ali znala sam,jer su svi muškarci isti.Bio je oktobar,lišće je padalo sa grana,baš kao i ja,sve dublje i dublje u njegovu sjenu.Koja je otišla,i ostavila me da trunem.Nisam ni znala da je otišao,sve dok mi njegovi roditelji nisu rekli da je otišao da studira.A pitala sam se gdje je,jer se nismo čuli čitavu sedmicu,što je za mene bilo kao godina.Od tog trena sve je propalo,naši planovi,naši doživljaji zajedno,sve smiješno i tužno što smo prošli.Bila sam kao djevojčica,jedno malo nevino biće,prema svima dobra,naročito prema njemu.Ali da,kada si dobar,svi su drugi prema tebi loši.Željela bih mu se zahvaliti.Zahvaliti jer mi je pomogao da to shvatim.I jesam.Mnogo sam se promijenila.Došlo je vrijeme da svi,upoznaju novu mene.




ovo je samo uvod,i malo sam ga nabrzinu napisala.A kasnije će nadam se biti zanimljivo...ako vam se sviđa recite,da nastavim pisati Very Happy
[Vrh] Go down
♥Anjchy♥
Stella
Stella
♥Anjchy♥


Female Broj postova : 70
Age : 21
Lokacija : Srbija, Sremska Mitrovica
Naj winx: : oktobarske kiše 2cxt6xk
Reputacija: : 0
Registration date : 20.12.2012

oktobarske kiše Empty
PostajNaslov: Re: oktobarske kiše   oktobarske kiše Emptypet oľu 01, 2013 12:19 am

Odlično je... Very Happy
[Vrh] Go down
Sandry Sinclair
Roxy
Roxy
Sandry Sinclair


Female Broj postova : 363
Age : 25
Lokacija : HeartCatchPrecure
Naj winx: : oktobarske kiše Zn3689
Reputacija: : 0
Registration date : 25.08.2010

oktobarske kiše Empty
PostajNaslov: Re: oktobarske kiše   oktobarske kiše Emptypon tra 01, 2013 3:49 pm

Mocno kada bih ja znala tako da pisem...
Nastavi!
[Vrh] Go down
Sponsored content





oktobarske kiše Empty
PostajNaslov: Re: oktobarske kiše   oktobarske kiše Empty

[Vrh] Go down
 
oktobarske kiše
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club croatian forum :: Winx cro forum :: Winx fanfiction-
Forum(o)Bir: